reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny,

Co do wesela, to będzie duże i mam nadzieję że im się uda :tak: U mnie standardowo pogoda paskudna i do tego humor też nie ciekawy:-(

Anika
czekam na wieści :tak:
 
Wywołana do tablicy sie odzywam...
Ale nic ciekawego nie mam do powiedzenia:(
Wygrana w wyborach mnie przeraziła...
Ze wspólnikiem spotkam sie najprawdopodobniej w sądzie, bo wprost mi powiedział, ze woli zmarnować cała firmę niż dostać mniej niz uważa. Woli dostac 0 z niczego niz 30% z czegoś. Chytrość to straszna cecha.
Poza tym składając dokumenty o rentę w Zusie spotkałam sie z murem urzedniczym...i debilizmem, inaczej tego nazwać nie umiem.
Dostarczyłam dyplom z Politechniki mojego M i usłyszałam, ze to za mało, ze z uczelni mam dostarczyć papier, ze skończył ta uczelnie. Dyplom dostaje sie widocznie z innego powodu...
Tak w wielkim skrócie wszystko wyglada.
 
Pole...
przepraszam jesli to zbytnie wścibstwo, ale po co do renty rodzinnej dyplom ukończenia uczelni (tudzież zaświadczenie)?


anika kołowrotku kochany:-) czekam na wieści że dobrze się tam zakręciłaś

u mnie też ponuro, nieprzyjemnie, czekam na M i poproszę o rozpalenie w kominku:-)

pisałam do Was przypaliłam sos. chyba będzie piąchopiryna a nie ogień w kominku:szok::-D


kredka
dostałam mikroskop i wczoraj rozpoczęliśmy akcję o kryptonimie Afrodyta:-D narazie nie wiem o co cho więc ślinię go kilka razy dziennie żeby zauważyć zmiany

kasik
boję się obejrzeć co tam wkleiłaś, wnioskuję że to pozytywne, ale ciekawość powstrzymuję. co to o czym?
 
reklama
Do góry