reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole - ja miałam transfer dwudniowego , środa pobranie, w pistek transfer a we wtorek ranorga bol rano mnie wybudził podbrzusza , trwał z 30 minut i przeszedł. Ostry miesiacxkowy.

Potem dwa dni nic i znowu ale juz lekko.
Takze w 6 dobie embrion bycia embrionem a 4dpt sie zagnieździł :) wiec i ciebie tez moze tak byc

Dodam ze test ciazowy robiłam tydzien po ( wg mnie ) zagnieżdżeniu i wyszedł pozytywny.
 
reklama
anika - no widzisz, mi nikt nawet nie powiedział o takiej możliwości. Będę zapytać teraz lekarza jak to wygląda. W sumie się zastanawiam, bo jeżeli podejmiemy decyzje o in vitro to ta refundacja mi się przyda.

Kurcze coś mi się psuje laptop, wszystkie ikony na pulpicie są mega wielgaśne. Już raz je zmniejszałam i znowu to samo. :angry:
 
Pole a Ty mialas podane 2 dniowe zarodki? Bo cos mi swita, ze zamrozone byly w 2 dobie, odmrozone i hodowane do blastocysty czyli 3 dni i wtedy transferowane, chyba, ze cos pokielbasilam?
 
Smerfeto poczytalam, doksztalcilam sie;)
Ale to w sumie by sie zgadzało.
Miałam podane 3 dniowe zarodki i w 2-3 dpt ( tego po prostu nie pamietam, wiem ze obudziły mnie chyba o 4 nad ranem) poczułam wlasnie implementacje.
Czyli jak pisze Emenems był to 6 dzien zycia zarodkow.

Kasik i teraz to mnie masz, bo ja nie wiem w sumie teraz juz nic:(
Owulacje miałam w sobotę, zarodek podali mi we wtorek.
Rozmrazali zarodki dwu dniowe, ale kiedy???
I czy w takim razie podali mi zarodek 2 czy 3 dniowy?
Na logikę skoro we wtorek to powinni mi podać podhodowane do 3 dnia...
Logika jednak nie jest moja mocna strona w ostatnich dniach...
Pomocy
 
Wrrr znowu mi posta zjadlo!!
Wlasnie dzwonilam do gina tutaj i jade w sobote na usg:-) i tak na szybko jeszcze zapytalam go o hsg i on ze nie ma problemu:eek: szok ze za 200euro robia! Pewno to jest to pod usg ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:-) i bylo by super tylko teraz jeszcze kwestia tych polipow. No ale zobaczymy co wyjdzie.
Jakos mnie optymizm ogarnal:-D i mam wrazenie ze moja ostatnia slomka czeka na ten trzeci raz!!
 
Kredka
A to w sensie, ze drogo czy tanio?;-)
Ja w znanej nan miejscu;-) Bede placic 350zl. Ale w sumie jakby patrzec z Twojej perspekrywy, to trzeba przylot doliczyc i etc.
Zapytaj go czy robia z kontrastem z rtg, czy sono hsg, czyli z uzyciem soli fizjologicznej i usg;-) i bedziesz miec jasnosc;-)
 
Lumia no tanio jak na tutaj:-) i odpadaja wszystkie koszta przelotow itd wiec sie ciesze:-) wszystko teraz zalezy od polipow! A wlasnie czy ktoras mi powie czy taki polip moze ot tak zniknac???

Lumia obawiam sie ze sono no ale zobaczymy. Najwazniejsze ze cos sie ruszylo i ze plan wchodzi w zycie!

Magda beda dzwonic do Ciebie jak rozmroza dzisiaj czy dopiero jutro sie wszystkiego dowiesz??
 
kredka - to super że coś się ruszyło do przodu.

Ja dzisiaj kupiłam ten purogen koszt to 350 zł. Stwierdziłam, że nie korzystam z refundacji z resztą i tak muszę się wszystkiego dopytać. Mam nadzieję że nie będę już korzystać, ale zostawiłam w razie in vitro. Zobaczymy co wyjdzie.

Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że 15 maja tuż tuż. :tak: wtedy jedziemy do Białegostoku.
 
reklama
Kasik no nie spytałam...
Zeszłym razem podali mi w 3 dobie dwa 8 komórkowe zarodki.

Skoro podali mi teraz na 3 dzien po owulacji to pewnie rozmrozili komórkę jajowa wieczorem i podali rano. Tak, zeby 2 dniowa miała z rana 3 dzien tak jak moj dpo.
Dostalam 4 komórkowa, wiec pewnie miała 2 dni.
Zreszta to chyba juz nie ma znaczenia, nie mam na nic wpływu.
Lubie sie tylko stresowac,wariować i snuć teorie kosmiczne.
 
Do góry