reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Niebajko podczas wielu badań nigdy mi nic nie wykryto w związku z szyjka. Przy pierwszej iui lekarz męczył się ze wziernikem bardzo i teraz jakoś ja prostowal bo jest daleko bardzo. Mówil ze być może dlatego że jestem wysoka i szczupła ale chciał mnie chyba uspokoić. W swoim życiu miałam tylko laparoskopie wyrostka piętnaście lat temu jakoś.
 
reklama
Kredka, dla przypomnienia ;-)Zaktualizuj ;-)Nie mogę usunąć pogrubienia przy mnie i Anice...hm?

Niebajka: 13.04 - progesteron, walcze dalej!


Kredka: 12.04 - @, 23.04 pierwsze usg przed inseminacją w 12dc, 24.04 -inseminacja na peknietym pecherzyku.

Inis: 15.04. - iui; 29.04. - test :)
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7


Diore: 24.03-pierwsza iui
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
, 20.04- drugie podejście do IUI
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
, czekam na @ ok 7-9 maja..


Marzen: w oczekiwaniu na @, 20.04.wizyta i dalsze plany

Lumia: Owu 15/16 (bez iui), testuje 28.04.

Beti: druga iui 27 styczeń,10 luty beta 140,drugie badanie prenatalne 1 czerwiec,termin porodu 18 pazdziernik :)

Zuzik: owulacja bez stymulacji 26.04. @ +/- 12 maj

Anika:
przerwana stymulacja, @ +/- 10 maja, wtedy IV iui, a potem... nowy plan :)
 
Anika po laparoskopii mialam z 3 w miare normalne cykle 30-34- dniowe, gdzie owu byla. Pozniej co cykl to torbiele :/ ale lekarz, który mnie operowal mówił, ze poki jajniki swiezo uwolnione ze zrostow beda dobrze działać. Pozniej zrosty najprawdopodobniej znowu sie wytworza i beda blokowac pekanie... no i mial racje:/ wrozyl nawet problemy z pobieraniem jajeczek, ale na szczescie moj lekarz z kliniki, nie tylko ma opinie spryciarza, ale również nim jest;)
W kazdym razie zastanawiam sie czy po punkcji jajniki moga miec ciensza blone i jest szansa na owu? Byloby milo..

Marzen pytalam o szyjke bo mi po laparo ewudentnie cos sie przestawilo;) raz ze mam zrosty w macicy.. (podczas transferu wyszlo...), a dwa na hsg macica cala przekrzywiona w porównaniu do zdjec z pierwszego, no i przy kazdym badaniu ciezko znalezc szyjke;)
Moze faktycznie taki Twoj urok?

Dziewczyny ja 14.05 mam wizyte ;)
 
Ostatnia edycja:
Stare moje koleżanki,bo Wy możecie to pamietać...
2 lata temu test robiłam 30 kwietnia, w 11 dpt(3 dniowych zarodkow).
A implementacje miałam juz 2-3 dpt, bo po prostu ja czułam.
Tak mi odbiło, ze weszłam na 2424 stronę wątku.
I teraz sobie mysle, ze przy 2 dniowych zarodkach implementacje powinnam miec jutro lub pojutrze. Wiec pewnie bede wsłuchiwała sie az mi para z uszu pójdzie...
W ciaze łatwo nie jest zajść, ale niezmiernie łatwo zwariować od tego zachodzenia. Wariatka
 
Aniko
Jesli mozesz, bede wdzieczna za przyblizenie tematu;-)

Kredka
Do uslug;-)

Niebajko
Wlasnie czytam i po sono dziewczyny tez zachodza, w cyklu w ktorym robily:p wiem, wiem szukam podswiadomie tylko pozytywnych info ale.....takie nastawienie daje mi wiare , ze sie uda:-)

Dziewczyny, tak zapierniczacie, ze ciezko mi Was ogarnac;-)
 
Pole a ktora tu jeszcze nie zwariowala?? Jak taka jest to niech sie odezwie!!
To kiedy testujesz tym razem??

Emenems:-*:-*:-*

Lumia czekam na info a jak ja cos znajde ciekawego to dam znac:-*
 
reklama
Pole nie bardzo ta teoria... za 3 dni od transferu zarodki będą blastocystami czyli jeszcze za szybko na wgryzanie, chyba że są mega szybkie ;-) ale aż tak to nie sądzę
Zerknij na pierwszą str wątku zakwalifikowanych do rządowego ivf - tam Genna wkleila info co i kiedy dzieje się z zarodkami (z tel nie idzie mi kopiowanie tekstu)
 
Do góry