reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Magda! Kciuki!!
Kto tu kalendarz prowadzi ??:)

Dziewczyny, z czasow IUI mam całe opakowanie Letrozolu, wiem ze niepopularne w pl, normalne z apteki itp. Starcza ba kilka stymulacji. Jakby ktoras spytała o ten lek ginekologa to ja chetnie wysle pudełko bo szkoda zmarnować

Wazne rok jeszcze.
ImageUploadedByForum BabyBoom1430935013.979129.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430935013.979129.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430935013.979129.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Lumia, ja miałam hsg normalne (kontrast +rtg), wiec nie wiem, czy moja wiedza się przyda? ;) opisac?
 
anika - o co chodzi z tą refundacją? To lekarz decyduje czy jak? Pierwsze słyszę. Różnica w cenie jest ogromna :szok: Trzeba spełnić jakieś warunki?
 
zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia z lipca 2014 każdej parze przyslugują 3 refundacje leków. nie ma znaczeni czy będą to starania naturalne, iui czy ivf. receptę wystawia lekarz. mnie gin sama o takiej możliwości poinformowała. różnica w cenie ogromna - rozumiem, że 350 zaplaciłaś za 300j?
ja wykorzystałam tylko jedną refindację, resztę zostawiam na ivf - każda taka recepta jest wciagana w rejestr, robi sie jej ksero, podpisy etc
 
Emenems gratuluje bety:*** taka pozytywna z Ciebie babka to i wynik musial byc pozytywny :D

Lumia ja tez mialam hsg z rtg. Dwa razy :p sono na pewno jest przyjemniejsze bo na fotelu gin a nie na stole rtg;)

Pole kolejne przykrosci przed Tobą, ale dasz rade! Teraz Twoje kropki dodadzą Ci sily:)
Buziaki dla Ciebie, Kiciusia i kropków coreczek:D

Aniko jeszcze jeden dupek i do boju:D zrobimy pogrom;))

Co do progesteronu i luteiny to bralam tylko oba razem;) troche spiaca bylam.. cyce jak donice itp:p

MagdaM na pewno pieknoty sie slicznie rozmroza:) nie moge doczekać sie Twojego transferu:)))
 
Ostatnia edycja:
Niebajko, brzuch już rozpoznawalne znaki mi daje, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!!!
a u Ciebie juz za parę dni, za dni parę - wizyta!!!
 
Anika niech tam brzuch Twoj kumuluje co trzeba, zeby bylo zielone światło :D ja tu kibicuje ile sil;D
Watek zrobil sie mega motywujacy:D

Ja mam dzis 14dc i jajniki mi dokuczaja ( o dziwo bardziej lewy! -ten wiecznie spiacy;) ) i chyba to owu? Sluzu duzo, ochota na przytulanki. Blagam... niech to bedzie owu, bo kolejnych torbieli do cv nie potrzebuje...
(Mojego priva z wczoraj wieczora dostalas chociaz?)

Marzen a Ty mialas cos z szyjka kiedys? Jakies operacje czy cos?

Co do hsg.. w sono cewnikiem podaja zazwtczaj sol fizjologiczna, a w rtg kontrast, wczesniej montujac do szyjki taki kulociag.. okropienstwo:/ aparat Sch... nie pamietam Schulza? Jakos podobnie... wiec w rtg kontrast podawany jest pod większym cisnieniem. Temu przepycha lepiej..
 
Ostatnia edycja:
Niebajko, to musi być owu! działajcie!!! no torbieli juz nam nie trzeba, co to to nie!!!!!!!!! stanowcze NIE!!!!
priva dostałam i się zaczytalam ;)
 
Juz napisalalm na watku in vitro a wiec ..

Jedna mała uwaga o ktorej mialalm wspomnieć ..... Gdybym nie wiedziała ze mam byc w ciazy nigdy w zyciu bym nie poznała bo oprocz opuchnietrgo brxucha po punkcji to nic specjalnego... Pare razy brzuch zabolał miesiaczkowo ale to znany bol i sie mi zdarzał po jajeczkowaniu obrzęd miesiaczka.
Dobrze ze wiedziałam ze moze byc kropek bo normalnie bym poszła do kuchni, zżarła ketonal i poszła dalej spac ....

Takze jezeli chodzi o mnie, chyba rzeczywiscie to jest zaxwczesnie na objawy
 
reklama
Do góry