reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam,

Kredka - to dobrze, że masz jakiś plan działania. Wszystko będzie dobrze.

Emenems - gratuluję bety i trzymam kciuki za przyrost.

Enni - to dobrze że wszystko ok.

U nas jest deszczowo, pogoda nie ciekawa.
 
Wszystkie razem i każda z osobna pozdrawiam ciepło:-)
Dziekuje za wsparcie:happy:

Same dobre wieści tutaj. Super, ze pozytywnie maj sie zaczął i ciągnie sie tak dalej.

Ja nie mam żadnym mysli. Za szybko sie u mnie wszystko dzieje, jak za pierwszym razem...
Opuściłam Stolyce i pojechałam do domu przedstawić Kiciusiowi rodzeństwo.
W pierwszej ciazy czułam jak mi sie dzieciaki wgryzaly, ale zapomniałam zapisać, w którym dpt. Wtedy M był po operacji i byłam cała sobą skupiona na Nim, wiec czas mi szybko upłynął. Teraz obawiam sie, ze bede wariować...
 
Kredka dobrze ze szybko dzialasz :)
Magda kobieta musi czasem mieć dola przecież nie może być codziennie idealna :)
Mam urodziny za dwa tygodnie wiec mam nadzieje ze dostane wymarzony prezent .
 
O jaaaaa!!! Ale superrrr wieści! Jak ja sie cieszę jak się komuś udaje! Wtedy zapominam że ja nie mam tyle szczęścia i jeszcze bardziej wierzę, że może ja będę następna. A może Kredka, Diore? My wszystkie!:-D
Wkońcu wszystkie zobaczymy dwie tłuściutkie krechy!:-D
Kochane, gratulacje!

Co do hsg. Ja miałam robione to z rtg. Mój gin uważał, że gdyby okazało się, że mam jakieś zrosty, to kontrast który wpuszczają, udrożniłby je. Pod warunkiem, że byłyby niewielkie. Wszystko jednak było dobrze. Badanie robiłam w 6 d.c. A potem staraliśmy się, nie odpuszczając cyklu. Przed badaniem warto poprosić o zastrzyk przeciwbólowy, bo samo badanie nie należy do bezbolesnych...brrrrrrr
 
Pole zajmiesz sie Kiciusiem i innymi waznymi sprawami i nawet sie nie obejrzysz a juz bedziesz odbierac wynik z wysoka beta :)Czytajac Twoj post dwa bocki na mega gniezdzie naprzeciwko restauracji zaczely glosno klekotac ale jak tylko chcialam zrobic zdjecie jeden sie schowal, czyzby to znak, ze jeden zarodek sie zaimplantuje? :)
 
Ostatnia edycja:
Pole dobrze, że się odzywasz. możemy powariować razem. mnie właśnie ścisnęło w żołądku bo uświadomiłam sobie, że jutro będą nasze maleństwa budzić. pomiziaj Kiciusia ode mnie:-)

marzen to będzie cudowny prezent urodzinowy:-)
 
Kasik niechby i jeden...masz troche racji, ze jestem w ciągłym biegu. Wlasnie dostałam telefon, ze mam byc po niedzieli na nadzwyczajnym zgromadzeniu zarządu jako spadkobierca mojego męża...nienawidzę tego słowa. Spadkobierca, wdowa. Po nich tylko pustka dźwięczy mi w uszach.

Magdo to rabanu trzeba narobić, zeby wszystkie sie zerwały na równe nogi.
 
Emenems - gratuluję! :-D czyżby kolejna styczniówka? Będzie nas tam na wątku całkiem sporo :) no i fajnie, że "swoje" :-D

marzen - a ja, jako ciekawostkę, powiem Ci że w udanej iui też lekarz mi powiedział, że nasienie Mojego jest bez szału (a zawsze miał bardzo dobre parametry, wręcz wzorowe). A jednak dały radę chłopaki! :-D
 
reklama
Pole - nie denerwuj się bo nie wskazane :tak:

marzen - powiem szczerze, że my mamy 4 czerwca rocznicę ślubu, po cichu liczę na najpiękniejszy prezent. Co prawda będę testować końcem maja, ale mam nadzieję że się uda i ten maj będzie szczęśliwy.

Dla mnie i tak ten maj zaczął się fajnie. Mój mąż dzisiaj zdał praktyczny egzamin na prawo jazdy, zostało mu odebrane za przekroczenie punktów. Musiał zdać teorie i praktykę od nowa. Mam nadzieję że ta dobra passa, będzie trwać. :tak:
 
Do góry