reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Enni, no i jednak trójpak :)))) ale się cieszę, że z Toba i Maluszkami wszystko w porzadku :)) tak tzrymajcie!!!

Marzen, to Twój dzien! bedzie pieknie!

Emenems, o któej bedziesz miec wyniki?

Niebajko, liczy się słowik, a jak! ;)
 
reklama
Emenems - trzymam kciuki za wyniki :) idzie dobra passa, więc wiesz... ;-)

Enni - jeszcze raz bardzo Ci gratuluję. Wczoraj jak czytałam Twój post, strasznie się ucieszyłam z wieści. Przeczytałam Twoją sygnaturkę i naprawdę poczułam radość, że się udaje. Sama się długo staram i uczucie żalu, rozczarowania, strachu czy zwątpienia znam od podszewki. A kiedy udaje się komuś, kto też przeżył ten horror chodzenia po lekarzach, monitorowania i ciągłego liczenia milimetrów ;) wtedy jest RADOŚĆ! :) Ogromna radość :) Życzę Ci spokojnej ciąży i dużo zdrówka. Ahh tak się rozpisałam ale musiałam :) :) :) :)
 
enni,super gratulacje! :)
marzeń, && i czekamy na relację :)
kredka, porobisz badania i następna iui będzie udana :)
Do mnie @ wczoraj przyszła..dziś umawiam się na wizytę i pewnie za jakieś 10 dni iui.
 
Już jestem w domku. Atmosfera podczas iui super. Lekarz się trochę napocil bo moja szyjka była daleko i skrecona była więc ja ustawił do pionu. Nasienie M bez szału ale coś udało się wycisnąć ze tak powiem. Teraz czekanie. Dostałam pregnyl od razu i dupka mam brać dwa razy dziennie.
 
No wiec mam 40:D cokolwiek by to miało znaczyć - u nas jakos inaczej sie oznacza i doczytalam na jakims forum ze od 25 to na prwno ciaza.
Lekarz kazał przyjsc w poniedizalek na druga ( sam na to wpadł )

Bede jeszcze sikać :)
 
reklama
Dziękuję kobietki za gratulacje i kciuki:)
Dzisiaj jest już lepiej, nie ma żywej krwi...widzę że nie jestem jedyną w trojpaku jak to Ania mówi :))
Marzena kciuki zaciśnięte aż do bety :))
 
Do góry