reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Enni teraz juz kochana nie mozesz sie denerwowac a jak dziewczyny pisza ze krwawienia sie zdarzaja to znaczy ze wszystko bedzie dobrze:-*
 
reklama
emenems dobre wieści zawsze są dobre dlatego cieszę się z Twojego szczęścia:-)

enni :-)

marzen to teraz odpoczywaj i zachodź i podtrzymaj tę dobrą passę i radosną atmosferę

jakaś byle jaka jestem dzisiaj, jak ta pogoda za oknem. popłakałabym sobie, ale szkoda mi makijażu...
 
Magda ja sie wczoraj wyplakalam i dzisiaj mi lepiej:-D oczyscilam sie z tego co mi lezalo na sercu i dzisiaj juz nastawienie ze musze isc do przodu i tyle a czy to wszystko potrwa 2 miesiace czy 10 miesiecy to juz trudno i tak postawie na swoim i kiedys bede mama:-) a jak mnie zas najdzie na placz to znowu sie Wam tu wyzale i znowu bedzie dobrze:-* wiec kochana jak chcesz plakac to placz! Bo nie ma nic gorszego jak to narastanie emocji bez uplynnienia;-) a my Cie wszystkie poprzytulamy i bedzie dobrze:-*
 
Wlasnie mi moj gin na maila odpisal i umawiam sie tutaj na usg do polskiego ginekologa zeby sprawdzic polipy a pozniej jade do pl na hsg i ew usuniecie polipow. Plan jest:-D
 
Mysle ze gdzies wtorek -sroda tak zeby juz bylo po @ zadzwonie pozniej i zobacze jak mnie przyjmie ( mam do niego ok 100km ehhh...)
 
reklama
Do góry