reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole jak u Kasik na myśl o Tobie bociany klekoczą to będzie się działo. co do spotkania... przytulam...
 
reklama
Emenems no gratulacje :) super że za pierwszym razem Ci się udało:)życzę spokojnej ciąży bez krwawien :tak:

Dziewczyny u mnie jest jakoś 5 tydzień ciąży a ja ledwo wchodzę w spodnie :( praktycznie zaraz po transferze mnie wysadzilo, czy to hormony tak działają? Przecież to za wcześnie żeby rósł brzuch,wyglądam jak w piątym miesiącu a nie tygodniu
 
Stacy - ja mam rocznice 13 maja to przyszła środa i wyniki drugiej bety beda :)
Taki sam plan mialalm poki co sie po cichu spełnia !

Tobie tez tego zycze!!
 
emenems - mam nadzieję, że się uda.

Od jutra zaczynam stymulacje puregonem i tak co 2 dni po 75 j. Mam pytanie, na razie po owu brałam dupka. Po którym czułam się fatalnie, a raczej ciążowo. Nie chce już przez to przechodzić. I tak się zastanawiam czy luteina nie jest lepsza. Ma któraś jakieś porównanie?

Po jakim czasie od IUI brałyście dupka?
 
Pole, niech się tam dzieciaczki wgryzają :) a Kiciuś szykuje się na rodzeństwo! oszczędzę biedaka i nie dam mu tych sprawdzianów, bo by niestrawności dostał i głupoty uczniów długo by trawił ;) a co do nazewnictwa - zawsze będziesz żoną M!!! i to jest najlepsza nomenklatura dla Ciebie!!!

Enni, trójpak rządzi się swoimi prawami, więc i spodnie dziwnie za male... a powaznie, to pewnie od tych hormonów, które łykasz i któe teraz w podwójnych dawkach produkujesz:)

Marzen, życzę Ci spełniania :)))) niech szybko miną Ci te dwa tygodnie!!!! Ty bedziesz testowac, a ja podchodzić do iui! więc ja raczej w czerwcu betę bedę robic...

Stacy, ja brałam czasem to, czasem to, po żadnym z tych leków nie miałam skutków ubocznych i dobrze je tolerowałam, raczej moje info Ci nie pomoże :/ stymulowałas sie puregonem już? ja też mialam dawkę 75j, ale codziennie. urosły mi na tym 3 pęcherzyki.

Magda, przytulam Cię! dzielna babka jesteś i doczekasz się bycia mamą! nie może być inaczej!!! ale fakt, trzeba się oczyszczać, więc wypłacz się i bedzie lepiej ;)


ja jeszcze tylko jutro duphaston, czekam na @ i start!
 
Stacy mi jak za pierwszym razem dali dupka to po 3 dniach mialam zaczac brac.

Co do rocznic to my tez 13 tylko dopiero za kilka miesiecy:-( mam nadzieje ze az tyle nie bede musiala czekac!!
 
Enni mi za pierwszym razem po tak brzuch wywalilo ze w rozpietych spodniach wracalam! Moze to po jakis lekach?
 
Niebajko
No wlasnie to, ze sono jest mniej dokladne to caly czas mi lekarz mowil;-) ale zmartwilas mnie tym, ze przy okazji nie "przetyka" jajowodow...
Wlasnie siedze i szukam w panu googlu co i jak z ta droznoscia:p

Lekarz caly czas mi potarzal, ze rtg jest okladniejsze, ale stwierdzil, ze jak tak bardzo chce to zrobi mi sono, bo i tak wierzy w to, ze z droznoscia u mnie ok.
 
reklama
anika - przy 4 IUI brałam CLO, teraz przy 5 już purogen i miałam dwa pęcherzyki. W jakich dniach cyklu brałaś? Miałam nadzieję właśnie na 3 pęcherzyki. Ciekawe jest z tym dupkiem, w Warszawie brałam kolejnego dnia, a w Bocianie IUI miałam rano i wieczorem miałam już wziąć.

kredka - na pewno nie będziesz tak długo czekać. :tak:
 
Do góry