reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczynki cieszcie sie ciążą nawet jeżeli macie tylko mdłości :) ja codzienne rano rozmawiam z obcym , głaszcze go i mowiezeby dał matce juz spokój bo zmęczona jest , rano jest najlepiej jak jeszcze nic nie zjem :) tylko w brzuchu burczy , wczoraj wieczorem
Znowu miałam kryzys bo nie mogłam zasnąć tak źle sie czułam , juz rycze nocami z tej niemocy.
Miłego dzionka dziewczynki , mam nadzieje ze sie trochę ocieplony bo ziiiiimno jak nie wiem co
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zostawili mnie w szpitalu. Widzialam kropka i serduszko. Moj doktorek konsultowal przyjecie mnie do szpitala telefonicznie i zwiekszyl mi lutke do poprzedniej dawki. M pojechal po rzeczy bo oprocz papierow nic nie wzielam. Pierwszy raz w zyciu zostane na noc w szpitalu ale pani doktor mowila, zebym lepiej zostala bo niby krwawienie ustalo ale moze sie znowu pojawi wiec zebym nie musiala w nocy przyjezdzac.
 
Kasik jak najbardziej zostań, tak na wszelki wypadek. Tam masz opiekę przez cały czas więc będzie bezpieczniej. Musisz leżeć? Wiadomo skąd krwawienie? Ściskam mocno! Będzie dobrze
 
Smerfeta nie wiem czy mam lezec, nic mi nie powiedzieli. Przed chwila podczas aplikacji lutki zaobserwowalam juz taka ciemnobrazowa krew, czyli nie swieza. Maja mi zrobic badania krwi i tyle. Nie wiadomo skad krwawienia. Oczywiscie obwiniam siebie za clexane, ktore zaczelam brac na wlasna reke. No ale teraz nie moge odstawic z dnia na dzien :(
 
Ostatnia edycja:
Kasik może faktycznie jest tak, że krew za bardzo rozrzedzona? ale w szpitalu zrobią Ci badania na krzepliwość, jakby co upomnij się o to. Jeśli krzepliwość jest niska, to może przy rozrastaniu macicy uszkodziła się jakaś żyłka, która normalnie szybko by się zasklepiła? A jeśli tak jest, to wszystko wróci do normy po stopniowym odstawieniu leków acesan i acard. Póki co zaopatrz się w dobrą książkę i odpoczywaj

Genna eh biedna jesteś z tymi kłaczkami... bądź nadal dzielna. Codziennie mam nadzieję, że napiszesz nam że czujesz się lepiej... no ale na razie cały czas czekam tylko na tą info... mam nadzieję, że lada dzień będzie lepiej
 
reklama
Do góry