reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Oj smerfeto codziennie rano marze o tym zeby wam tak napisać :) rozmawiałam z lekarzem przed chwilą i daje mi jeszcze 2 tygodnie hahah poprostu zakłady zaczniemy robić , musze ograniczyć pokarmy stałe , czyli zostają Słoiczki dla dzieci jeeee bleee
Kasik słuchaj smerfety bo to prawie lekarz :) mądrze mówi :) możliwe ze to przez clexane
 
reklama
Kasik, bez dwóch zdan masz od nas receptę "na leżenie"! dobrze, ze lekarze zostawili Cię na obserwacji - zaopiekuję się tam Tobą dobrze i właściwie:) Kropkowi nic nie bedzie:)))

Genna, targuj się z Obcym, to moze trochę CI odpuści i kłaczki znikną:)) trzymaj się!
 
Genna a jakby co to lekarz ma dla Ciebie jakiś plan B? Coś jeszcze można zaradzić?

Kasik nie wiem niestety czy można tak od razu odstawić acesan. Ale już jedną tabl bierzesz mniej prawda? Może za jakiś czas będzie można i drugą odstawić, ale niech lepiej lekarz to określi bo clexane i acesan mogą wpływać na rozrzedzenie różnych składników krwi, a może na te same? Ciężko mi powiedzieć bo to już jest za bardzo skomplikowane jak dla mnie. Siora kiedyś mi tłumaczyła w wersji uproszczonej ;-) ale niestety już wszystko zapomnialam
 
Smerfeta dopiero od wczoraj biore 1 acesan i nie wiem czy calkiem nie odstawic. Niestety mojego doktorka jutro chyba nie ma w szpitalu bo jest od rana w Invikcie. Na codzien pracuje tutaj ale dzisiaj o 14:15 tez juz go nie bylo. Nie wiem jak on pracuje.
 
Kasik, aż mnie poty oblały. kochana bardzo myślę o Tobie i kropku. przytulam ciepło


buziaki dla wszystkich:-)

u mnie nic ciekawego...
 
reklama
Do góry