reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam moje kochane mamuśki, ciężarówki i straczki
Przepraszam że się nie odzywałam jakos mialam takie dni. Mdłości okropne, ból głowy i do tego jeszcze serce wyskakujace z orbit przy czym ciśnienie 90/50. masakra się czuje. Schudłam 1, 5kg . Wczoraj byłam na wizycie wszystko ok. Kropus 15, 1mm serce ok. Zapisalam się na prenatalne na 8.09 krew i 2 tygodnie później usg. A między czasie na konrtole do prowadzącego :)
Wczoraj mialam koszmarny dzień. Pochlalam się moim powiedzieliśmy sobie kilka gorzkich słów :/ miał iść ze mna do dr ale byliśmy w stanie wojny to nie poszedł. Teraz jest juz ok u nas to tak raz na 2-3 miesiące tak jest w celu oczyszczenia :)
Pewnie w niedziele juz powiemy rodzicom.
Smerfeta i kasik jak u was bo nie wiem czy nadrobie bo głowę podniosłam i znowu łeb peka. Pole zdjęcia jaj zwykle Cudownneeee. Nie sprzedajesz czasami tych ubranek z pierwszych zdjęć ?
A o to kropus i nie wiem czego tym razem to zdjęcie się przekrecilo
 
reklama
Hej!
I ja narzekałam na upały ale nie o taką temperaturę mi chodziło! Teraz to aż za zimno. O kąpieli w jeziorze nie ma mowy. Jedynie pies korzysta z jeziorka. Nawet ubrań nie przygotowałam na taki ziąb i ciągle chodzę w jednej bluzie, ale na działce to wszystko wolno ;-)

Kasik nieustannie trzymam kciuki i wieczorem czekam na same dobre wieści bo niewątpliwie tylko takie będą :-)

Magda no to @ zlitowała się, i dobrze, po co jeszcze martwić się głupią @ Co do kariotypów to ja czekałam dość długo - jakoś 3 czy 4 tyg bo akurat był okres świąteczny, ale pamiętam że Kasik miała szybciej, chyba już po 2 tyg

Anika jak wojaże? Co do gier to my praktykujemy ze znajomymi różne gry planszowe i karciane. Polecam z karcianych np Dixit czy Jungle Speed :-)

Pole ja tam włączyłam grzejnik na działce :-)

Enni, Blue trzymam kciuki :-) i nieśmiało przesyłam pierwsze fluidki ~~~~~~ ;-)

Enni co do wizyty to czy za późno czy nie to okaże się na wizycie - dopiero niestety. Rozumiem że już teraz bierzesz jakieś leki? Czy ma być naturalna owu?
 
Milena :-D super fotka


Kasik czekam na wieści, bardzo bardzo &&&&&


Pole ja bym bardzo chętnie wkleiła fotke, ale nie wiem no nie wiem poprostu jak założyć taki album jak Ty masz? a jak twój M. się czuje?


u mnie też się zimno zrobiło. ja załamkę miałam wczoraj. wstałam o 5 rano a tu ciemno wszędzie. aż mi się płakać chciało. jeszcze w zeszłym tygodniu w poniedziałek było zupełnie jasno. tydzień miałam urlop i taka oto sytuacja:szok:
 
Dzień doberek a raczej bry wieczorek:)
Nawet nie miałam kiedy dzisiaj zagladnąć:)

Yoanna tez mam nadzieję że prof. wie co robi :tak:zawsze miałam późno owu
także....

Milena sliczna fotka;) niech kropek zdrowo rośnie :tak: Po kłótniach fajnie się godzi i po parę dni jest tak słodko heheh:):) Szkoda tylko że M przegapił ta wizyte u lekarza, bo to ważna chwila dla Was

Kasik mam nadzieje że wyniki oki?

Magda &&&&& za wyniku genetyczne czy jak to się zwie;);-)

Smerfeta Śmiało już możesz przesyłać fluidki, łapie je pierwsza :-D oczywiście dzielę się z wszystkimi staraczkami:) A co do crio to faktycznie podchodzę na naturalnym. Nic nie biorę i dopiero 29 okaże się czy mam owu. Strasznie się denerwuje :-(
 
Ja po wizycie troche uspokojona :) Karta ciazy zalozona, usg ok, nie slyszalam serduszka bo doktorek powiedzial, ze urzadzenie jest zbyt duzym obciazeniem dla tak malego plodu. Mowil, ze wystarczy, ze widac jak szybko bije (jego zdaniem okolo 160) i na tym etapie ma nam to wystarczyc. Mowil, ze wie, ze wszyscy na to czekaja ale lepiej, zebysmy sobie to darowali wiec mu ufam i widok szybko pikajacej kropeczki mi wystarczyl. Nie zapamietalam wszystkich wymiarow a ze zdjec jeszcze nie bardzo potrafie czytac wiec jak przestudiuje to jutro Wam napisze i wkleje zdjecie. YS 0,39 cm, CRL 0,54 cm, GS 2,42 cm. Dostalam skierowanie na prenatalne i rozne badania krwi i moczu. Zmniejszyl mi estrofem na 2x1 na 7 dni, pozniej przez 5 dni mam brac tylko 1x1 i odstawic calkiem. Lutke tez mi zmniejszyl do 3x100 mg dowcipnej i 3x2 podjezykowej. I acesan (odpowiednik acardu) tez mi zmniejszyl do 1 dziennie. Gabinet wypasiony chyba lepiej niz w Invikcie, bylam tam pierwszy raz bo wczesniej przyjmowal w innym miejscu. Opoznienie tylko 15 minut wiec super :) Jedyny minus to recepty chyba na 100% ale to sie okaze w aptece ;) Po powrocie powiedzielismy mojej mamie, jakos tak malo sie ucieszyla ale chyba po prostu zaskoczona byla. Ojcu nie powiedzielismy bo go nie bylo, wrocil przed chwila i od razu poszedl do swojego pokoju a ze nie zyjemy ze soba tak jak trzeba to nie mialam ochoty do niego isc.
 
Kasik no to same super wieści :tak: Gratuluję Mamusiu :-D dziwne jest zdanie dr w kwestii badania rytmu serca maleństwa. Jak widzimy wszyscy lekarze robią inaczej :szok: A masz określony wiek ciąży? i czy dostałaś kartę ciąży?

Milena mój lekarz na mdłości zalecał cukierki imbirowe ale nie wiem gdzie to kupić. Jutro może poszukam w większym sklepie bo dziś wróciliśmy z działki. Dodaje troszkę imbiru do herbaty a przede wszystkim odstawiłam luteinę podjęzykową i to mi najbardziej pomogło choć wieczorem mdłości i tak są ale chyba już troszkę mniejsze. Mam zasadę - nie myśleć o mdłościach to ich nie będzie ;-)
 
Smerfeta nie dostalam karty ciazy tylko doktorek mi ja zalozyl w swojej kartotece :) Okreslil ciaze na 6 tydzien 4 dzien. Mowi, zeby nie sugerowac sie ostatnia @ tylko punkcja i o tym mam wspomniec podczas zapisywania sie na badania prenatalne. A cukierki imbirowe powinnas dostac w aptece.
 
Kasik, super, że wszystko dobrze :tak: Wiedziałam, że tak będzie :tak: Czyli Twój Maluch ma już 0,54 cm, kawał Szczęścia :rofl2:
Kartę ciąży powinien Ci doktorek dać, pewnie zrobi to na którejś z najbliższych wizyt :tak: Kiedy następna? Chyba czas na suwaczek ;-)
Milena, ślicznie na zdjęciu już widać zarys małego Człowieczka :tak:
Smerfeta, dobrze, że choć tę bluzę miałaś i że pies skorzystał :-p
Smerfeta, Anika, ja z gier karcianych też jestem fanką Dixit, a z planszowych od dłuższego czasu Eurobiznes. Muszę sie tym kalamburom przyjrzeć :sorry2:
MagdaM, pytanie nie do mnie, ale jako że odpowiedź znam a zdjęcie chętnie zobaczę to podzielę się tą przydatną wiedzą :tak: Skorzystaj z linku: https://www.babyboom.pl/forum/members/albums.html
i tam z guzika "załóż nowy album", poprowadzą Cię :tak:
Enni, &&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik no wspaniale. to życzę nudnej spokojnej ciąży:-)

nie wierzę, że mama się nie ucieszyła,przecież będzie babcią


miłego dnia
 
Do góry