reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kasik no co to za cholerstwo, mam nadzieję, że nie opóźni jednak startu. z @ wredną zawsze tak jest przyłazi kiedy chce. mimo to jestem dobrej myśli.


Pole nic dziwnego, że zdecydowaliście się na niemiecki kask. przynajmniej góra "otwarta" to nadmiar ciepła bedzie miał którędy wypływać.
wszystko rozumiem 5-6 mcy ale ile godzin dziennie?


Lalka
bardzo mi przykro. nie wiem co napisać. poprostu przytulam


mnie udało się dziś umówić na wizytę do genetyka jestem w szoku wizyta 14 i to lipca (LIPCA:szok: ) o 17:40 porada a zaraz po niej pobranie krwi. wyniki ok 6 tygodni.

poczytałam nt kariotypów. podpowiedzcie jeszcze proszę na jakie pytania należy się przygotować? tak mniej więcej.
 
Lalka 11 dni po IUI to za wczesnie. Jezeli wynik bylby zafalszowany ovitrelle to beta nie bylaby zerowa. Nie odstawiaj lekow i powtorz za 48 h.

MagdaM tego roku wizyta u genetyka? Zartuje oczywiscie ;) Bardzo sie ciesze, ze udalo sie tak szybko :) Mnie genetyk pytala czy w rodzinie byly problemy z nieplodnoscia, poronieniami itp. Pani byla na tyle mila, ze przeprowadzila tez z nami wywiad na temat innych chorob np raka i namowila nas na badania w tym kierunku :)

Oglaszam wszem i wobec, ze @ wlasnie przyszla wiec jutrzejsza wizyta o godz 19-tej jak najbardziej aktualna :)
 
Kasik - to super, że @ przyszła. Trzymam kciuki, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :-)

Lalka - ja też uważam, że betę zrobiłaś za wcześnie. Mój dr mówił, aby robić najwcześniej 14 dni po iui.
 
Dziewczęta, pozdrawiam Was z upalnego Helu, a dokładnie z Kuźnicy i mojego prywatnego przez tydzień balkonu z widokiem na Zatokę Pucka :) jestem w niebie, tylko trochę tu goraco i lekko sie spiekłam haha a mejsce super, tylko@ sie trochę pospieszyla i pokrzyżowała mi lekko plany...
Pole, Kiciuś jest kozak i na pewno da sobie rade w tym kasku, choć faktycznie moze byc c ciezko na początku. Uściski!
Kasik, kciuki za jutrzejsza wizyte i same pozytywne wiesci!
Smerfeta, jak sie masz?::)
Lalka, za wczesnie beta, powtórz za dwa dni:)
Milena, jak sie masz? Kiedy wielki dzien?:)
 
Hello Dziewczęta :-)

Pole, zdecydowanie kask niemiecki wydaje się przyjaźniejszy, przynajmniej nie jest cały zamknięty… choć mimo wszystko 23h na dobę to bardzo dużo. Ale Kiciuś na pewno będzie bardzo dzielny :tak: A powiedz mi, proszę, jak to u Was było z tą asymetrią, bo chyba nie doczytałam, rozumiem, że to Ty zauważyłaś problem. Co na to lekarz? Ten Berlin sami załatwialiście? Pytam, bo Szymonem też nie ma główki idealnie symetrycznej. Lekarka nasza ewidentnie to bagatelizuje… Kazała układać na drugiej stronie i twierdziła, że to minie. Faktycznie nieco się wyrównało, ale nie do końca, a z tego co czytałam na stronkach, które wrzuciłaś teraz już „samo” nic się nie zmieni, co mnie zresztą nie dziwi…

Milena, trzymam kciuki za punkcję &&&&&&&&

Smerfeta, u nas też szklane. Bardzo podoba mi się ten pomysł genny z karafkami, choć też bałabym się, że napoje się wygazują, ale skoro nie zdążą to myślę, że super rozwiązanie ;-)

Udanej zabawy na panieńskim, najwyżej o odpowiedniej porze dołączycie do kawalerskiego ;-)

Ladybea, jak Ty znosisz upały?

Kasik, super, że @ przyszła jak w zegarku. Trzymam kciuki za wizytę &&&&&

Lalka, mnie również wydaje się, że za wcześnie ta beta… Więc trzymam kciuki dalej &&&&

A dzisiaj byliśmy na zajęciach, o takich: Oswajanie dzieci z wodą | Centrum Pływnia i Fitness | FitSwim
Było fantastycznie, Szymonowi naprawdę się podobało, więc i jestem przeszczęśliwa
83jTwQdd8CPyyCST3MUHHURBzUS25DKNA1FEwcPMNNccswPt4EKPQAEBADs=
Na pewno będziemy kontynuować.
 
MagdaM tego roku wizyta u genetyka? Zartuje oczywiscie ;)

Kasik taki ten żart prawdziwy. ja się aż dziwnie czuję, myślę czy nie pomyliłam czegoś:-D nawet nasz dr powiedział, że musimy się uzbroić w cierpliwość, bo w związku z programem ministerialnym są jakieś masakryczne terminy na wizyty.

Kasik super że @ jednak się zlitowała. 3mam kciuki za pomyślną wizytę.


smerfeta to się będzie działo na panieńskim. co planujecie?

yoanna małego pływaka macie w domu :-)

anika czytaj książkę i opowiadaj wrażenia. no i na nadmiar słońca uważaj.

zaraz zmykam do fryzjera, nareszcie będę podobna do człowieka:-)

udanego dnia
 
Hej dziewczyny jestem tu po raz pierwszy. Czy któraś z Was miała inseminację w 15 dc ? pytam bo lekarz kazał mi przyjść na usg w 12-14 dc a teraz miałam bardzo krótki cykl 25 dni i zastanawiam się czy jak przyjdę w 13 dc na usg to czy nie będzie za późno.. Jak myślicie?
 
reklama
Anika zazdroszczę wakacji, pogodę masz wymarzoną :-)

Yoanna zawsze mi się podobało jak takie maluszki pływały, od małego oswoją się z wodą i później będą się w niej czuły jak ryby :tak::-)

MagaM jak fryzura? Drastyczne zmiany czy tylko kosmetyczne poprawki? Ja mam 17-tego ale tylko podcięcie i farbowanie odrostów.

Moja @ jest jakaś dziwna, nie dosyć, że wyjątkowo skąpa jak na pierwszy dzień to na dodatek nic a nic nie boli mnie brzuch :confused: Może to przez acesan (odpowiednik acardu), który rozrzedza krew albo przez prewenit intensiv, sama nie wiem.

Kareen11 witaj :-) Termin IUI zależy od owulacji, przy krótkich cyklach zazwyczaj jest wcześniej. Bierzesz jakieś leki stymulacyjne np clo lub zastrzyki? Zawsze masz takie krótkie cykle? Monitorowałaś kiedyś owulację? Może lekarz chce dopiero zrobić monitoring a IUI w następnym cyklu? Ja mam cykle 26 dniowe i najpóźniej IUI miałam 13 dc. Raz przy stymulacji zastrzykami z menopuru już w 9 dc było po owulacji więc organizm jest przewrotny. Lepiej idź 12 dc na wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry