reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Luize czuje się normalnie. Dzis tak trochę jak na @ mnie bolało ale to delikatnie. Jedyne co mi dokuczało to słaby apetyt i jak zjadłam to mi było nie dobrze ale to podobno po estrofemie a nie typowo po stymulacji
Kasik ty masz wizytę ja mam punkcje. Środa dla nas ważny dzień :)
 
reklama
Wiesz plastikowe to odpadają według mnie.
A nic mi się nie przyplatalo chyba tak zapobiegawczo w bocianie dają.
Mam globulki (betadine)od dziś do punkcji i tabletki(doxycycylini) od jutra do 1dnia po punkcji. Czyli tylko po 3 dni. W sumie nie dopytywalam ale zaszkodzić chyba nie zaszkodzi. Widocznie u nich tak jest
 
Smerfeta zdecydowanie stawia sie szklane butelki z napojami gazowanymi na stolach weselnych (oczywiscie zamkniete z otwieraczem) obok sokow w dzbankach. Niedopuszczalne jest stawianie w duzych plastikowych butelkach a niestety takie ludzie kupuja bo najtansze. A jeszcze jak widze napis iles tam % gratis to mi sie noz w kieszeni otwiera, fatalnie to pozniej wyglada na zdjeciach ale ciezko to ludziom wytlumaczyc. Wizyte mam jutro i pojutrze ale @ jeszcze nie przyszla wiec jutrzejsza musze odwolac, niestety przez 2 godziny sie nie dodzwonilam. Mysle, ze doktorek nie rozpocznie stymulacji z bakteriami w moczu. Najgorzej, ze wyniki posiewu beda dopiero w czwartek bo to sie choduje 48 h :(
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta - jeśli chodzi o buteleczki u nas różnie to bywa, co wesele to jest inaczej. Faktem jest, że cola w tych butelkach smakuje najlepiej:tak:
 
Kasik - czy badania moczu standardowo zleca się przed ivf? Zastanawiam się czy nie powinnam zrobić jakiś dodatkowych badań na własną rękę.
 
Luize nie jest to badanie wymagane przed ivf, ja mialam w maju zapalenie pecherza, najpierw leczylam sama furaginem, przeszlo ale wrocilo, pozniej antybiotykiem i niby sie pozbylam a dzisiejsze badanie zrobilam tak dla siebie, myslalam, ze to formalnosc :(
 
Juz dawno nie byłam tak na bieżąco na watku. :)
Jezuniu jaka jestem samotna od piątku sama tu siedzę. Moj przyjeżdża jutro i to na dodatek o 22.
Za to cena za polski bus tylko 35 zł :) to chociaż tyle. Zwariuje tu
Musze się przyznać że się trochę opalalam a ze ma ciemna karnacje wystarczyło kilka godzin i jestem jak rumunka :)
Pole jak ja dostapie tego szczęścia co ty to też zwroce uwagę na główkę. Ten niemiecki o wiele fajniejszy bo ten belgijski jak na rower.
 
reklama
Kasik - to jednak dobrze, że zrobiłaś to badanie, trzymam kciuki, aby była to już ostatnia przeszkoda

Milena - trzymaj się, aby ta samotność zakończyła się wielkim szczęściem :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry