reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik, widzę, że urodziny hucznie świętowane, skoro i poprawiny się zorganizowały:) jeszcze raz dużo dobrego!

Milena, zaciskam kciuki i będę wypatrywac dobrych wiesci:)

Lalka, za wczesnie:) za kilka dni sytuacja będzie klarowniejsza:) &&&&&&&&&&&&&&&&&

Luize, z racji braku promocji w terminie czerwcowym zapraszam na egzamin poprawkowy w sierpniu :) proszę przygotować listę 10ulubionych lektur :D pytac będę także z zasad poprawnego adresowania kopert! (tak, tak wiele dzieciaków ma z tym problem :/)

a my jutro skoro świt startujemy na Hel :) przygodo, nadchodzę!!!
 
reklama
Anika udanej wyprawy życzę :tak:
Kasik urodziny z poprawinami to nie byle co ;-)
Milena a lutki nie dostałaś refundowanej skoro tyle na leki wydałaś? trzymam już kciuki za udaną punkcję&&&&&&&

My z rodzinką przez weekend testowaliśmy wina na wesele brata :-D ale było wesoło ;-) A jutro po tygodniowym L4 wracam do pracy... eh...
 
bardzo kibicuję żebyś jak najszybciej dostała czerwone światło:-D

Magda wolałabym zielone światło...
c085.gif

a ten dzień wolny w dniu urodzin to faktycznie rewelka :tak:
 
Witajcie dziewczyny. U mnie od kilku dni wakacje. Myślę, że w wolnych chwilach nadrobię zaległości z forum.
Za Waszą radą - głownie Kasik36, zrobiłam wyniki amh. wyszło mi 2,14. mam 34 lata czy to dziewczyny dobry wynik? Na kartce była tylko ta wartość, żadnych norm.. Pozdrawiam
 
Dziewczyny ja mam już dosyć:wściekła/y: Po majowym zapaleniu pęcherza wyniki moczu były już prawie ok bo wyszły tylko nieliczne bakterie a dzisiaj będąc w labo przy okazji zrobiłam znowu wyniki i znowu mam liczne bakterie :szok: Skąd to dziadostwo się bierze? Unikam wszelkich akwenów wodnych, nawet będąc na weekendzie w willi z basenem wszyscy się kąpali a ja tylko im zazdrościłam. Biorę żurawinę bo przepisała mi moja rodzinna. Ona nawet nie kazała powtarzać wyników bo stwierdziła, że skoro są nieliczne to już ok. Co robić?​
 
Kasik : ja np czesto oddaje mocz i mój gin po badaniavh przepisał mi antybiotyk nie pamiętam nazwy. Też miałam bakterie. Do wc chodze co 30 min musze powtórzyć badania bo cos znow nie tak nie sądze że to fasolka hmm.
Może skonsultuj to z lekarzem ...
 
reklama
Lalka moja rodzinna nawet mi juz badan nie kazala robic jak wyszly nieliczne bakterie ale moj doktorek radzil zrobic przed kolejnym podejsciem wiec zrobilam. Zastanawiam sie tylko czy np estrofem, ktory bralam przez ostatnie 6 dni dowcipnie nie zabyrzyl wyniku. Jutro zrobie posiew i zobaczymy co wyjdzie. Ja nie czuje zadnego dyskomfortu, chodze do toalety normalni, nie czesto.
 
Do góry