reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczynki kochane dziękuję Wam bardzo za życzenia, cały dzień w biegu bo trzeba dopilnować imprezki, fryzjer itp. Za godzinę przychodzą goście więc czas się przebrać. Rano obudził mnie M z pękiem pięknych róż, oczywiście z mojej kwiaciarni więc podwójna korzyść:-D ;-)
38 urodziny Kasi 002.jpg
A to torcik dla Was, wpadajcie 38 urodziny Kasi 003.jpg
 

Załączniki

  • 38 urodziny Kasi 003.jpg
    38 urodziny Kasi 003.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 104
  • 38 urodziny Kasi 002.jpg
    38 urodziny Kasi 002.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 49
  • 38 urodziny Kasi 002.jpg
    38 urodziny Kasi 002.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Kochany Kasiku!

zycze Ci baaardzo udanej imprezki, żebyś dzisiaj piła alkohol po raz ostatni;-)

STO LAT!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasik - życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo miłości, szczęścia oraz spełnienia WSZYSTKICH marzeń!


Chwilę mnie nie było, ale miałam urwanie głowy w pracy. Od tego tygodnia powinno być spokojniej. A widzę, że tu dużo się dzieje.
Agaawa - super wieści. Życzę Ci teraz spokojnej i nudnej ciąży:tak:
Anika - dzięki za pamięć, bardzo się cieszę, że zabieg Twojego M się udał, może naturalsik się przytrafi - tego Wam życzę. Widzę, że przez moje nieusprawiedliwione nieobecności nie otrzymałam promocji do następnej klasy:-D
Smerfeta - super, że histero się powiodła. Trzymam kciuki, żeby teraz wszystko już szybko poszło.
Pole - &&&&&&&&&&&& za Kiciusia
 
Wszystko dobrze okolo 12 pecherzykow, endo 9. Punkcja w środę bo dziś jeszcze wzięłam 200 menopuru. Dostałam leki już do bety(700 zl). Nawet nie wiem jakie bo wcinam rosołek w restauracji i dopiero wracam na pokój.
 
Milena to już zaciskam kciuki za środę :tak::-)

A my poprawiny urodzin zaraz zaczynamy ;-) Dzisiaj grzecznie, jakiś redsik ananasowy tylko bo jutro muszę powtórzyć wyniki białka S.
 
reklama
Do góry