reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
witajcie,

dawno nie pisałam, ale podczytuję na bieżąco.

Pole mam nadzieję że z Kiciusiem będzie wszystko dobrze, że w Berlinie dobrze się nim zajmą. przesyłam Wam moc pozytywnej energii.:-)

Blue myślę o Tobie możesz sie zawsze odezwać;-)


witam się z nowymi uczestniczkami forum. mam życzę Wam żebyście bardzo szybko przeniosły się na wątek ciążowy.


nie poddawajcie się dziewczyny i nie traćcie wiary:-)
 
reklama
Magda wczoraj o Tobie myślałam i chyba telepatycznie wywołałam Cię do tablicy :-)
Napisz co u Ciebie. Mieliście przecież rozpoczynać kolejną procedurę. To już nastąpiło czy dopiero nastąpi?
 
smerfeta :-) nastąpiło. jutro wizyta i może dowiemy się kiedy punkcja. najpewniej pod koniec tygodnia. być może czwartek piątek. hoduję 12 jajeczek i bardzo się boję...
 
Magda 12 pęcholków! bardzo ładnie :tak: nie dziwię się, że się boisz. Za pierwszym razem myślałam - eh ivf to teraz to się uda... ale widać tylko szczęściarom się udaje za pierwszym razem ;-) Za drugim razem już bardzo się stresowałam. Najgorsze były już te telefony z pytaniem o zarodki... ale teraz macie plan, lekarz wie na co uważać, więc teraz już musi być lepiej. My tu kciuki zaciskamy :tak:
 
Smerfeta, Luize, dzięki za wsparcie :) antybiotyk mam brać przez 10dni, potem odczekać tydzien i przyjśc na kontrolny posiew - pozyjemy, zobaczymy :/ czytałam trochę o ureaplazmie i jest tak srednio - gin mówi, ze musimy się tego całkowicie pozbyc przed podjęciem kolejnych kroków - ale czy to jest w ogóle możliwe? jasne, ze nie nastawiam się na sukces po pierwszej serii antybiotyków, ale patrząc na to, że bardzo długo walczyłam z paciorkowcem i nie udało mi sie go wyplenic, raczej scpetycznie podchodzę do sukcesu z ta bakterią :/ no i ten paciorkowiec, to raczj pryszcz przy ureaplasmie :/ zobaczymy! moze usunięcie migdałów w czyms pomoze.

a może któras z pozostałych forumowicze, wie coś na temat tego dziadostwa?

MagdaMMM, zaciskam kciukasy :)12 to dobra liczba:)

a na dobry wieczór przytoczę wypowiedź 3letniej córki mojej kuzynki, która zamiast większości głosek mówi "h" i tak oto zawołala do mojego męża" "a hdzie się schował mój hujaszek" :-D jak tu jej nie kochać :-)
 
Ostatnia edycja:
cześć wszystkim:-)
powróciłam po długiej nieobecności... nadrobiłam czytanie waszych postów i ponownie ruszam do walki i pracy o swoją dzidzię:)

Niestety u mnie kolejna IUI negatywna ale nie poddaję się i działam dalej:)

&&&&& Dla Wszystkich:)
 
reklama
hej dziewczynki
ciężki weekend za mną - to była dopiero pierwsza IUI, ale z wielkimi nadziejami; nie spodziewałam się, że porażka aż tak bardzo boli... ale znalazłam sobie dużo zajęć (mundial :tak:), staram się o tym nie myśleć i jakoś leci... oczywiście nie poddaję się i jeśli dobrze pójdzie, to w lipcu kolejne podejście... gin kazał zrobić cykl przerwy - ponoć zwiększa to efektywność i minimalizuje efekty uboczne... a będzie to akurat po urlopiku, więc może uda się na luzie ;-)
w międzyczasie trzymam kciuki za Wasze kolejne próby &&&&&&& i dziękuję za słowa otuchy :*
 
Do góry