reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Magdo super wynik. Trzymam kciuki za ciąg dalszy...
Anko skad Ty te tałatajstwo bierzesz? Nie mowie, ze to Hiszpanka, ale jakies zarazy Cię prześladują:(
Mysle o Was ciepło każdej z osobna i wszystkich razem.
My wlasnie wyjeżdżamy na wakacje, jeszcze raz sie udało...
 
reklama
dziękuję bardzo za każde ciepłe słowo.

jednak w środę kolejna wizyta i ustalimy datę punkcji na piątek bądź sobotę. jajeczka rosną.

MagdaM ja też o Tobie myślałam ostatnio, fajnie, że się w końcu odezwałaś. Po cichaczu przeszłaś stymulację. Napisz proszę czy miałaś inne leki, inny protokół itp. 12 jajeczek to niezły wynik :-)

Kasik36 troszeczkę inaczej mam przeprowadzoną stymulację. te same leki czyli Gonal i Menopur, ale w innych dawkach.
tak jak smerfeta napisała jesteśmy o jeden krok mądrzejsi. stymulacja na tych samych lekach, bo przy pierwszym podejściu było ok. jak pamiętacie kłopot jest z rozwojem zarodków. no i jeszcze jedna zmiana będzie, mianowicie po transferze idę na zwolnienie, aż do bety.
 
ale tu cicho ostatnio...

aż wierzyć mi się nie chce:)weszłam w pracy na wątek...miałam trochę luzu..myslałam ze nie nadrobię..a tu dwie strony...
smutno tu mamy....

ja dostałam odpowiedź z MZ...ze niestety nie mogę wrócic do programu bo opusciłam go dobrowolnie..nikt mnie nie zmusił....
ale moze i dobrze..sama nie wiem...

dodzwoniłam sie wreszcie do mojej kliniki..okazało się ze w Gyncentrum sie ruszyła kolejka..i czeka sie na zarodki ok 3 miesiecy..a nie 2 lat...nie wiem zatem po co mnie wysyłano do czech??????
wpisałam nas na listę.
mamy wiec Gyncentrum i Angeliusa.

i to koniec. taką podejmuję na tą chwilę decyzję.
brak mi sił.
zwyczajnie.

chyba ze za jakiś czas nadejdą znów ;)
choć wątpię.

myślę sobie ze bez sensu się tak męczyć...
stan psychiczny tragedia..jaką ja bym teraz była matką?
"bez serc..bez ducha..to szkieletów ludy"...
 
blue ja nie bardzo w temacie jestem, co to znaczy, że nie możesz wrócić do programu? jak masz siły napisz.
dobrze, że krócej czeka się na zarodek u Ciebie. wiesz że bardzo trzymam za Ciebie kciuki


MagdaM korzystacie z dawcy nasienia? A w jakich dawkach miałaś leki?

tak Kasik zdecydowaliśmy się na dawcę. mąż uznał że zapłodnimy pół na pół. przy pierwszym podejściu miałam tak
- Gonal 150 + Menopur 75
- Gonal 150
- Gonal 150 + Menopur 75
- Gonal 150
- Gonal 225 + Menopur 75 do końca stymulacji. w sumie przyjęłam Gonalu 2400 i Menopuru 10 x 75
teraz biorę codziennie tę samą dawkę Gonal 300 + Menopur 75 w sumie przyjmę 3000 gonalu i 11 x 75 Menopuru.

właśnie 19 kto ma dziecko zasiada do oglądania wieczorynki. ja nie mam więc zasiadam do robienia zastrzyków, żeby móc wreszcie pooglądać wieczorynkę;-)
 
Blue w Tobie serca i ducha aż nadmiar stąd taki - niestety marny humor
Magda ale masz bombastyczne dawki leków :szok: dziennie wychodzi 375 j Gonal + Menopur... jak się czujesz przy takiej stymulacji? A co do wieczorynki to niestety już jesteśmy spóźnione jakoś o roczek bo wieczorynka została zdjęta:sorry:
 
Hej
Jakoś nie miałam weny pisać choć podczytywałam was :p
Witam nowe dziewczyny...
Ja jutro 3 dc - zaczynam zastrzyki i 11 dc podglądanko.
Pozdrawiam
 
Czesc - szybkie pytanie, wlasnie sie mocno zdziwiłam, mam krwawienie/plamienia ( mocniejsze niz plamienia słabsze niz standardowe krwawienie ) ze cała wkładka do wymiany bo przesiąknięta na maxa ze podpaske ubrałam. Jestem w 24dc wiec tego nie rozumiem:/ mam sie z tym do lekarza zgłosić?
 
Hej dziewczyny :)
powiedzcie mi czy podwyższona prolaktyna ma wpływ na zapłodnienie? pierwszą prolaktynę badałam w styczniu i wyszła 51 ng/ml ( norma 26,53) dostałam na miesiąc tabletki Castagnus i na tym się skończyło, tabletki zjadłam i lekarz nie zlecił mi zbadania ponownego prolaktyny i zrobiłam ją sama wczoraj i też wyszła ponad normę , bo 40,75 ng/ml :( w tym czasie od stycznia miałam laparoskopie ( wszystko w porządku) i dwie inseminacje, niestety nie udane :( jestem trochę wkurzona na lekarza, ponieważ to lekarz powinien chyba mnie kierować na badania, zwłaszcza ze wcześniej było coś nie tak :/ i obawiam się ze pieniądze wydane na inseminacje były wyrzucone w błoto, bo podobno przy podwyższonej prolaktynie można mieć problemy z zajściem w ciąże :( staramy się o dziecko już kilka lat i niestety nic z tego nie wychodzi a niby wszystko jest u mnie i partnera w porządku . bardzo Was proszę o odpowiedź :)
 
reklama
Bonita - oczywiscie ze ma prolaktyna wpływ! Połowa z nas bierze leki na zbicie jej, najcześciej leki z bromkokrypryna jak bromergon czy parlodel albo dostinex( drogi, ale tylko raz w tygodniu sie bierze)

Wiec leć do lekarza i powtarzaj badania - pamietaj tylko ze prolakryne sie mierzy Max do 5dc - anty w którym sama robiłaś?
 
Do góry