reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A ja o pediatrach mogłabym długo i niestety źle. Prywatną mamy super, ale to co się dzieje w przychodni... Ręce opadają... Długo by mówić, a ja właśnie nie mogę dłufo ;-)
Anika, wszystkiego najlepszego dla Was. Oby kolejna rocznica była już w trójkę.
Pole, mam nadzieję, że berlińskie opowieści będą bardziej budujące.
 
Pole :szok: ja wiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale ilekroć coś takiego czytam, jestem w szoku :/ ps. czy Twoje zainteresowanie kryminałami wynika w znacznej mierze z zawodu? ;)
 
Anko wszystko sie zgadza tylko w odwrotnym kierunku;)
Ate7 moze nie bede pomocna, ale sama idea...
Mojej siostrze kupiłam 30x30x30 czyli trzydzieści trzydziestek na trzydziestkę,perfum ma wiec na pol zycia;)
Ponadto 30 litrów jej ulubionej coli,30 ulubionych paczek żelków i 30 płynów do kąpieli.
Wiec moze cos z liczba 30. 30 skreśleń totolotka itd
Mojej mamie swego czasu 60 drobiazgów.
Wszystko to jednak wymagało czasu i "zbierałam" wszystko dluuugo...
 
mariquita :-( przykro mi, ale nie poddawaj się!

ate, ja od swoich przyjaciólek dostałam wyjście na zabieg do spa:) fajny pomysł, bo sama pewnie bym się nie wybrała :) no i zawsze i wszędzie dobrym prezentem jest bransoletka Lilou lub Ami:) no i książka :)


dziewczyny, odebrałam wynik wymazu i wyszło, że mam ureaplasmę :/ wiem, że ktoś tu z tym walczy, ale nie mogę znaleźć, która z Was :( jakie macie z tym doświadczenia? jak wygląda i ile trwa leczenie? rozumiem, że to może być powazny problem w zajściu w ciążę?
 
Mariquita przykro mi... Trzymaj się. Trzeba próbować dalej

Anika kurna to chyba poważne? Ale może to jest u Was tym problemem, a to się przecież da wyleczyć, więc jest duża nadzieja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mariquita - tak mi przykro... Ściskam Cię mocno...
Anika - może Smerfeta ma rację i naprawdę znaleźliście przyczynę niepowodzeń, trzymam kciuki aby tak było :-)
 
Do góry