reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej dziewczynki! mam pytanko czy to normalne po stymulacji ze bardzo bolą mnie piersi? masakra nigdy przed okresem mie nie bolały. przy pierwszej stymulacji pobolewały ale nie tak mocno. :no:
 
Ate a bierzesz luteine? Czasami od progesteronu bola ale to dobry objaw.

Lalka ktoras z dziewczyn podchodzila do AID ale bez powodzenia, teraz jest na etapie ivf z dawca nasienia.
 
Luize to juz dziś kciuki za wysoki wynik

Emenems kciuki żeby @ nie przyszla bo bety pewnie nie robisz
Ate jutro twój dzień &&&&&&&&
 
Wpadłam zobaczyć co tutaj słychać;)

Witam wszystkie nowe dziewczyny ;-)gwarno się zrobiło.
Blue strasznie mi przykro :( ale cuda się zdarzają tak jak ostatnio o 2 czytałam;) także głowa do góry :tak:
Musze się przyznać że mam straszne zaległości w czytaniu także wybaczcie że nie odpisuję każdej z dziewczyn.
Luize kciukasy;)
 
Oddałam krew i czekamy... Bardzo się boję, bo jak tym razem się nie uda, to zostaje mi ivf :-( Wyniki odbiorę dopiero po pracy, więc odezwę się wieczorem.
 
Luize, trzymam mocno kciuki!!! Ja dzisiaj rozpoczęłam pierwszy cykl z clo - też się boję jak to się wszystko potoczy... Ale teraz chyba się bardziej Wami denerwuję - zupełnie jakbym to ja miała te Wasze wyniki odbierać ;)
 
ate7 nie kojarzę, żeby mnie bolały piersi w związku ze stymulacją. Ale teraz mnie bolą i mam wrażenie, że z dnia na dzień są coraz większe ale to może tylko zwidy :)
Luize trzymam mocno kciukasy i czekam na dobre wieści :)
 
reklama
ate7 skoro nie bierzesz lutki a piersi bolą to tylko się cieszyć :-)

Luize kciukasy za wysoką betę :tak:

AntiZet powtarzałaś wczoraj betę?

Ja dzisiaj rozpoczęłam kolejny cykl, w planach była już stymulacja do ivf ale komórki nk pokrzyżowały plany więc muszę odczekać conajmniej 1 cykl. A jak się nie obniżą to niewiadomo ile :-( A skoro od lipca leki do stymulacji mają być refundowane to chyba poczekam, zawsze to parę groszy w kieszeni.
AntiZet: 05.05.2014. IUI, 19.05.2014. beta 82,14 :tak:
Luize: 08.05.2014. IUI, 22.05.2014. wysoka beta
Emenems: 09.05.2014. IUI, 23.05.2014. wysoka beta
Ate: 09.05.2014. IUI, 23.05.2014. wysoka beta
Milena87: 14.05.2014.
IUI, 28.05.2014. wysoka beta
Annie85: 15.05.2014. IUI, 29.05.2014. wysoka beta
 
Do góry