reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja yo chyba mam plamienia lekkie dzis takie jak mam zawsze przed miesiaczka wiec cudów sie jutro nie spodziewam pozatym termin mam w niedziele miesiączki wiec to tak zawsze 3 dni przed plamienia sa....

Tak bety nie robie:) bo z zycia dowiem sie szybciej heheh
 
reklama
Kasik36 narazie nie ma się z czego cieszyć przestały boleć.:confused: sama nie wiem co o tym myśleć. bolały i to chyba z tydzień a tu nagle trach i dziś spokój. wiec jutro pewnie .... a nie bede krakać.
 
reklama
Luize przykro mi... trzymaj się
Lalka nie jestem pewna ale chyba anabel87 podchodziła do aid... i jeszcze już dawno temu jedna dziewczyna (chyba Ala) i jej udało się za 5-tym razem
Ate mnie od samej stymulacji do ivf też bolały cycki, ale przy ivf to już są mega dawki leków i mega wysoki estradiol. Przy stymulacji do iui cycki nie bolały. Cycki mogą różnie boleć, mogą przestać przed samą betą, potem znowu zacząć, więc ten 'objaw' jest raczej niestały ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry