reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Anika11 , to bedzie 13 dc - ostatnio dostalam na pekniecie zastrzyk ovitrelle czy jakos tak , w 18dc iui mialam .
Teraz pewnie bedzie podobnie.
Ale jakos po pierwszej porazce teraz sie nie nastawiam. Planujemy wakacje za jakis czas wiec mysle , ze "odsapne" troche od tych mysli wiecznych "udalo sie , czy sie nie udalo"..

Trzymam kciuki za was dziewczyny :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie cisza i spokój żadnych objawów. Nadzwyczaj łatwo przyszlo mi nie wkrecanie sobie symptomów i z tego jestem dumna ale ciekawa jestem strasznie ;)
Mariquita Witaj. To badanie na wrogość śluzu jak się nazywa ? W zwyklym labo da sie je zrobic? Trzeba miec jakies skierowanie? U mnie nie wiadomo dlaczego się nie udaje a moj lekarz nie zlecil mi takich badan (ba prawie zadnych nie zlecił) Może w tym problem choc jestem juz po 1 iui. Nie no musze zmienic lekarza. Podkarpacie jest daleko w tyleeee
 
Apropo ostatnio poruszanego tematu o przesadach i znakach
Siedze sobie i przeglądam dzisiejsze listy a tu takie znaczki. ... i weź tu sobie nie wkrecaj...
 

Załączniki

  • 1400620263277.jpg
    1400620263277.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 21
Milena87, to badanie nazywa się PCT / test po stosunku. Najlepiej je zrobić w dzień owulacji. Dzień przed (wieczorem) przytulanko z mężem, a później wizyta u gina, który pobiera próbkę śluzu i tyle. Ja to miałam robione właśnie w ramach wizyty w klinice i na miejscu badane. Wykazało, że armii dużo, ale nic się nie rusza :( Na szczęście IUI pomaga przeskoczyć tę barierę i na to liczę :) A jeśli lekarz nie zlecił Ci żadnych badań, to zastanów się nad jego zmianą - ja tak zrobiłam i dopiero teraz czuję, że jestem w dobrych rękach.... Trzymam kciuki!
 
Jezu dziewczyny jestem przerażona!! Byłam w Gdańsku u rodzicow teraz 4 dni a dzis matka mi pisze ze ojciec ma półpaścca!! Boże, teraz to jestem przerażona! Akurat byłam jak zarazal....
 
Wlasnie odebralalm list z tutejszego Zus-u, i z tytułu ze przekroczyłam sume 2000kr czyli 1000 zł za wizyty u lekarzy w 2014roku, bo tu zawsze sie płaci cos za wizytę, nie duzo ale zawsze- to oni mi dają darmowa karte na ktora mam za darmo wizyty, i zwroca mi nadpłatę powyżej 2000kr.

Wszystko pieknie fajnie, ciesze sie bo za darmo bedzie zupełnie, tylko zeby to jeszcze wpływ na płodność miało...
 
Ufff ale u nas gorąco :-) Chyba ze 30 stopni :szok: Pół popołudnia spędziłam u kosmetyczki na pedicurze i manicurze w przyjemnie chłodnym pomieszczeniu a później obowiązkowo zaopatrzenie kwiaciarni bo już do dnia matki się przygotowujemy i do komunii tak więc sporo tego było i się zmachałam ;-) Nawet w naszych starych murach hotelowych jest gorąco a to wyjątek :szok: A dzisiaj jeszcze aerobic, ostatnio już było gorąco na sali bo żyłują na klimie i włączają dopiero przed naszym wejściem a dzisiaj to się chyba rozpuścimy. Ale może to i dobrze, trochę tłuszczu się wytopi ;-):-D

Emenems obyś nie złapała od ojca tego świństwa bo to niebezpieczna sprawa.

Milena znak a raczej znaczek (pocztowy) od Boga jak nic ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emenems super masz! W Irl zwracaja tylko 20% za leczenie, za wszystko trzeba samemu placic, a tutaj iui 950e kosztuje! Cale szczescie, ze za leki na recepte placimy max 140e m-cznie. Chyba musze sie do Ciebie przeprowadzic;-)
 
Do góry