reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej,
AntiZet, Mariquita - witajcie :-)
AntiZet - gratulacje

Emenems - jak się czujesz? Jakieś objawy lub przeczucia?
 
reklama
Luize - d**a blada, pobolewa podbrzusze, piersi tez ale rak samo jak przed każda miesiaczka.... Rokowań brak- dobrze ze pare dni tylko zostało ...
 
Anika11, a co u Ciebie?
Ja zastrzyki biore od 6 dnia cyklu (mialam od 3 , ale nie dalam rady przyjechac) niby nie jest jeszcze cykl stracony, zobaczymy..
W poniedzialek ide na podgląd.
 
malaMii, a w poniedziałek, który będziesz miała dzien cyklu? na usg bedzie widać, czy pęcherzyki odpowiednio zareagowały na stymulację i pewnie od tego, lekarz uzależni iui. a na pęknięcie coś Ci da?
u mnie nic nowego, M na początku lipca ma zabieg i dopiero po nim zaczniemy starania "kontrolowane". Póki co działamy spontanicznie, poza tym muszę sie wybrac na kontrolne usg i zrobić wymaz, pewnie AMH też za chwilę będę powtarzac, bo mam sprzed roku - aż się boję pomyśleć :/

Emenems, to obajwy na wszytsko, więc myśl pozytywnie:)
Luize, a Ty jak się czujesz?
 
Emenems, Anika - u mnie dokładnie takie same dolegliwości, jakoś nie jestem w stanie myśleć pozytywnie, chyba boję się rozczarowania ... Co Wam będę pisać same wiecie jak to jest przed betą.
 
Ja nie testuje tylko na miesiaczke czekam :) jak zrobie bete w piatek to mam wyniki po tygodniu - tobi bez bety bede wiedziec heheh
 
Luize, Emenems u mnie były takie same objawy już tydzień temu, teraz też pobolewa mnie podbrzusze i piersi, więc nie traćcie nadziei! Trzymam kciuki!
 
Emenems - to może chociaż sikacza zrób, bo czekać tydzień na betę to rzeczywiście trochę długo ;-)
 
Nie dziekuje, mnie one oszukują... :) ja cierpliwa jestem , w sobote ide w gory na piknik z okazji 30 stki szwagra to czas minie :)
 
reklama
Do góry