reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny nawet kawałek ulubionej babki czekoladowej mi nie pomógł :-( :-( :-(
Kasik - napisałaś na wątku o ivf, że ibuprofen jest szkodliwy dla komórek, co miałaś dokładnie na myśli ???Przeraziło mnie to bo ja tylko to zażywam na ból @
 
Luize dokladnie nie wiem ale chyba fakt, ze dziala przeciwzapalnie moze uszkadzac komorki. Trzeba uwazac na leki laczone, duzo nowych lekow ma w skladzie paracetamol i ibuprofem lacznie a bezpieczny jest tylko paracetamol czyli np Apap. Tylko nie polecam Extra bo ma w skladzie kofeine a ona rowniez nie wskazana.
 
Luize bardzo mi przykro... :-( co do ibuprofenu to racja. w ulotce ibupromu i ibupromu zatoki jest nawet napisane że "lek należy do grupy lekow (niestereidowe leki przeciwzapalne), które mogą niekorzystnie wpływać na płodność kobiety, w przypadku trudności w zajściu w ciąże należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem ibuprofenu."
 
Luize, bardzo mi przykro... :( Ale wierzę, że niedługo Ci się uda, wszystkim nam się uda!!! Przecież nie może być inaczej...
 
Dzis 26dc a 2tyg po inseminacji, miesiączki nie ma a test sikany negatywny, ale jak wiecie ich nie lubie, bo sikam pare razy w nocy i mie mam skoncentrowanego moczu i mam tanie testy z niska czułością... No coz, objawów ciążowych brak a na moje oko miesiaczke mam dostac w niedziele , ma tyle siebie znam....dzis to za szybko - wczoraj dostałam lekkiego plamienia a zawsze je mam trzy dni przed miesiaczka
 
reklama
Dziewczyny dziękuję bardzo za wsparcie, to dla mnie naprawdę bardzo ważne :-)
Trzymam mocno kciuki za pozostałe dziewczyny z listy!!!
Emenems - w Twoim przypadku dopóki nie ma @ jest nadzieja :-)
 
Do góry