reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
AntiZet gratuluję :-) jesteś przykładem na to, że IUI naprawdę niektórym pomaga:tak: Powtórz wyniki za 2 dni, powinna wzrosnąć o minimum 66%

W końcu coś ruszyło na magicznej liście i oby tak już było do końca :-)
AniZet: 05.05.2014. IUI, 19.05.2014. beta 82,14 :tak:
Luize: 08.05.2014. IUI, 22.05.2014. wysoka beta
Emenems: 09.05.2014. IUI, 23.05.2014. wysoka beta
Ate: 09.05.2014. IUI, 23.05.2014. wysoka beta
Milena87: 14.05.2014.
IUI, 28.05.2014. wysoka beta
Annie85: 15.05.2014. IUI, 29.05.2014. wysoka beta
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasik36 tak, lekarz kazał powtórzyć za 48h i przyjść za tydzień na usg, chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie. A jak zadzwoniłam i powiedziałam, że chyba się udało to odpowiedział: "no coś ty" hehe
Oj tak bym chciała żeby magiczna lista się zapełniła :)
 
:sorry:buuuuu znowu plama! sorkii chciałam pomóc ale mi się pomieszało.:sorry:


AniZet! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Blue :( przykro mi ..
Nie wiem co napisać ,bo i tak nic Cię pewnie nie pocieszy. Trzymaj sie!

AntiZet gratuluję:-)))))) Twoj wynik daję mi nadzieję,ze jednak mimo małych statystyk powodzen iui jak widac udaje się! Super!

Nie pisałam, bo u mnie nic się nie dzialo. Od dzis zaczynam kolejną stymulację, tym razem puregonem.
Oby ostatnią..
 
Ostatnia edycja:
Blueskay... Ty wiesz...

Dziękuję dziewczyny czytam to i aż płakać się chce podnosicie mnie na duchu tymi kilkoma ciepłymi słowami.Czy mogłybyście napisać coś więcej o procedurze inseminacji?Ja mam wyniki w normie więc na początek myśleliśmy o inseminacji nasieniem dawcy nie ukrywam,że ze względu na koszty:/ Jak to jest czy to lekarz proponuje czy ja mam wysunąć ten pomysł?Jaki okres od podjęcia decyzji do samego zabiegu?Ewentualnie jakie jeszcze badania bądź ''zabiegi'' trzeba przejść?

witaj z nami. życzę szybkiego ujrzenia II :-)

kasica82 zapomniałam, że miałaś mieć badanie. cieszę się ze wszystko oki. kto ci robił? jak się czujesz po?



my byliśmy w piątek na wizycie. rozpoczynamy drugie podejście. 07 czerwca start stymulacji. (pierwsze nieudane podejście zaczęliśmy 07 stycznia hmm...)
no i wybraliśmy fiolkę. znamy tylko wzrost 182 cm, wiek 23 lata skuteczność 3/4, kolor oczu szary, włosy ciemny blondyn. mąż nie chciał wiedzieć nic więcej, aha jeszcze oczywiście grupa krwi dobrana. boszsz, aż mnie muli na samą myśl...



dziękuję że jesteście;-)
 
reklama
Dziękuję Wam za gratulacje, ja jeszcze nie ochłonęłam....

annie85 to była pierwsza iui :) a staraliśmy się prawie rok od poronienia, które było w lipcu zeszłego roku. Więc teraz udało się zajść mniej więcej w tym samym czasie co wtedy. Mam nadzieję, że ta historia będzie jednak inna.

Razem z betą zrobiłam jeszcze tsh, bo mam niedoczynność i wyszło 5,15 co mnie martwi:/ a wizyta u endo dopiero w czerwcu:/
 
Do góry