reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja czuje ze u mnie bedzie wielkie rozczarowanie bo in blizej terminu tym bardziej miesiaczkowo sie czuje... Podbrzusze typowo jak na @...
 
Witam wszystkie po weekendzie. Emenems ja w tym miesiącu nie nakrecam sie i tez mi się wydaje że nic z tego nie będzie
Bluesky &&&&&&
AntiZet a jak u ciebie kiedy wyniki?
 
Mila - ja na szczescie byłam u rodzicow, troche znajomi , troche siostrzenica, miałam duzo zajęc i czas leci - a teraz jestem u siebie i znowu za duzo czasu na myślenie.... A najbardziej wkurza ze mnie boli i bym juz lyknela przeciwbólowe a tu dupa....

Po drugie ja juz nie wiem jak mam liczyć pierwszy dzien cyklu jak mam stymulowanie, mam przyjąć ze na bank dzien IUI to dzien jajeczkowania i od tego 14 dni? Moj poprzedni okres przyszedł 2 śni za sztbko mimo braku stymulacji... Nie wiem jak to mam liczyć bo dwa tygodnie po IUI to dopiero 26 dc bedxie u mnie
 
reklama
Do góry