reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Queen, tak bardzo wierzyłam, że się uda. Bardzo mi przykro :(

Smerfeta, jak to nie zrobili? nie dostali się do środka? nie rozumiem:/ co powiedział lekarz? jak to w ogóle możliwe? nie mogli jakichś dodatkowych badan wykonać? kurde, bez sensu!

Enni, cieszę się z pozytywnych wieści u Ciebie! kiedy teoretycznie przystąpicie do działań?
 
reklama
Queen mimo wszystko postaraj się o rządówke. Poszperaj w papierach, pomyśl któremu lekarzowi mówiłaś że starasz się o dziecko. Może znajdą papiery, zaświadczenia. Trzymaj się kochana. Jakby co pisz, pytaj, my zawsze pomożemy

Kasik chyba już tak ze mną musi być że zawsze na opak :-(
Mam brać do @ globulki jakieś i podczas @ będzie następna próba histero. Może mam zrosty albo nie wiem co.
Dzwoniłam do mojego gina. Oddzwonił do mnie. Powiedział że u mnie trzeba jakoś zakręcić i powinno się udać z tym że histeroskop jest grubszy więc może i w tym problem. Powiedział że to potwierdza że histero jest konieczna przed transferem
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta biedna, co Ci się znowu przyplątało?:(

Anika11 mam ta paskudna infekcje po luteinie dopochwowej, dlatego rozmawiałam tam z pielęgniarkami i zdecydowaliśmy że jeden cykl odczekam, żeby dobrze się wyleczyć :) Chcę jak najlepiej się przygotować:)
 
Dzień dobry dziewczyny.

Queen - bardzo, bardzo mi przykro. Wiem, że niewiele Cię to pocieszy, ale bardzo zmartwiło mnie Wasze niepowodzenie. Trzymaj się.

annika11 - dziękuję za pamięć. Dziś plamienie ustało.

enni - cieszę się, że usłyszeliście dobre wieści. Wylecz się i ...do dzieła

Luize - miałam wcześniej zastrzyk z pregnylu

U mnie plamienie ustało, dziś śluz normalnego koloru. Po dyskusji z mężem postanowiliśmy nie robić nic. Lekarz w mojej przychodni w tym miesiącu już nie przyjmuje, więc po receptę musiałabym pojechać ok 50 km... poza tym w tydzień po zabiegu lek chyba na nic się nie zda....może się mylę, nie wiem. Ale postanowiliśmy w tym cyklu poczekać.... co ma być to będzie. Zastanawiam się tylko, kiedy można zacząć oczekiwać na wyniki ??? Tzn kiedy nie powinna pojawić się @ po iui ? Normalnie po 14 dniach ??
 
Leemonca ja przy 2 pierwszych iui brałam dupka, a jak zmieniłam klinikę i lekarza to tez nic nie kazali mi brać, także pewnie co lekarz to inna praktyka. O ile dobrze pamiętam to @ dostałam równo po 14 dniach od iui, pierwszy raz jak w zegarku miałam okres bo 28 dni:) Co do plamień to po każdej jednej plamiłam parę dni.

Właśnie dziewczyny dzisiaj już 7 dzień mam niby @ :szok:gdzie zawsze miałam około 3 dni... nie jest to mega krwawienie tylko plamienia, czy to jest normalne?
 
enni - pewnie tak jest, że co lekarz to inaczej. Ja tłumaczę sobie to w ten sposób, że mój cykl jest ok, wyniki hormonalne miałam ok, również progesteron przyrastał dobrze. Może dlatego lekarz nie zapisał dupka, bo problemem jest słaba jakość nasienia i dlatego u nas nie dochodziło do zapłodnienia.
Ja również mam cykle 28 dniowe....czeka mnie jeszcze 9 dni.....
 
Queen - bardzo, bardzo mi przykro :-(

Leemonca - ja po pierwszej iui dostałam @ po 16 dniach, za drugim razem po 13. Każdy cykl jest inny. My mamy ten sam problem z jakością nasienia i też nie dostałam leków po iui.

A jutro mam wizytę i zaczynam trzecie podejście:-)
Kiedyś musi się udać :-D
 
hej................
Queen,nie wiem co mam napisać...bo wiem,że żadne słowa cię nie pocieszą!!...ja byłam przekonana,że sie uda!!!!....wielka szkoda,że wyszło inaczej,nie tak jak być powinno...:-(
enni,no bardzoooo sie cieszę na te super wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:jeszcze kilkanaście dni i bedzie Twój wielki dzień!!!:tak:.Bardzo sie cieszę!!!!
smerfeta....nosz kurcze ,no!!co sie dzieje..///ja nie mogę no!!!:wściekła/y:

Ja dziś na wizycie byłam.Przed wyjazdem zrobiłam test owulacyjny,druga kreseczka wyszła bardzo słaba,ale widoczna......Potem pojechaliśmy na wizytę.dr.pytał o test,zrobił mi usg i powiedział,ze mam 3 pęcherzyki,w lewym jajniku,21mm,18mm,16mm.W prawym też mam,dwa większe i reszta drobnicy;-).Dr.powiedział,że jutro iui....!!!na 13.20 ma sie zgłosić mój mąż,a ja na godzinę 15 na iui.Przepisał mi też zastrzyk Pregnyl,to połozna mi go po wyjściu z gabinetu zrobiła.I po południu zrobiłam raz jeszcze test owulacyjny,kreska wyszła bardzo widoczna!.
Ale mam delikatnego stresa przedjutrzejszą iui......
Luize,jutro masz wizytę i iui?????????????czy narazie podgladanie pęcherzyków??,które to twoje iui...???Jak pisałaś,to przepraszam,pewnie nie doczytałam:baffled:...zaraz nadrabiam....
 
reklama
Queen nic nie napisze, nie moge dojść do siebie. Nie rozumiem juz tego. Wierzyłam. Do konca.

Smerfeto tez nie rozumiem...ile jeszcze przeciwności???
Dziewczyny wybaczcie ja tak strasznie do siebie biorę ostatnio wszystkie niepowodzenia. Przez chorobę M. Ciagle sobie mysle, ze skoro medycyna nie radzi sobie z przypadkami zdrowych ludzi to...no dobra, bo sie rozklejam...a fason muszę w domu trzymać...

Kasik wniosek złożony. Pani nam w urzędzie powiedziała 10 dni. No, zeby tylko M czuł sie na siłach..
Enni światełko w tunelu naszego dzisiejszego dnia:happy:
 
Do góry