reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
queeen kochana bardzo mi przykro, że nie masz mrozaczków. Kurcze, ale może nie bedziesz ich potrzebowac:-) i po 16-stej powiesz sobie no ....i dobrze wyszło, że ich nie mam, bo mam swoje szczeście już w sobie i będę MAMĄ:-):-):-)

smerfeta trzymam kciuki za zabieg i za dobre wieści po nim. No i żeby nic a nic cie nie bolało, ani przed, ani w trakcie, ani po....

kasik jak tam spakowana już?
 
reklama
zaciskam kciuki za wysoką betę Queen :)) przesyłam pozytywną energię!!
Smerfeta, pamiętaj, że zabieg przybliża Cię do upragnionego celu, uszy do gówy :)
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny.
U mnie napięcie zaczyna sięgać zenitu, ciągle łażę w tę i z powrotem, wstaję, siadam, prycham, pufam, wzdycham... Wariactwo! A ten czas tak wolno płynie....
 
Obysmy dały rade Queen z Tobą wytrzymać do tej 16....ja juz jak głupek patrzę co chwile na zegarek...nie wiem czemu zawsze sie denerwuje bardziej o kogos niz o siebie. Jezeli idzie o mnie to zawsze mysle, ze bedzie co ma byc, a gdy chodzi o kogos innego to mi sie zawsze wydaje, ze sie Wisłę da kijem zawrócić...
Smerfetojestem ciekawa czy dało sie nie podpisać tych papierów...mysle, ze nie...ale mam nadzieje, ze Cię uspokoili, ze to taki standard...

Moze to wyglada nie po kolei, ale moje dziecko bedzie miało kolorowe dzieciństwo chociaż na zdjęciach. Wiem, ze nie bedzie pamiętał jak to było, a patrząc na zdjecia mam nadzieje, ze bedzie zawsze myślał, ze byliśmy szczęśliwi i beztroscy...tyle dla Niego moge zrobic...
 
Moze to wyglada nie po kolei, ale moje dziecko bedzie miało kolorowe dzieciństwo chociaż na zdjęciach. Wiem, ze nie bedzie pamiętał jak to było, a patrząc na zdjecia mam nadzieje, ze bedzie zawsze myślał, ze byliśmy szczęśliwi i beztroscy...tyle dla Niego moge zrobic...
Pole, niesamowicie wzruszyło mnie to, co napisałaś, aż mi się łezka zakręciła w oku. Całym sercem życzę Waszej rodzinie, żeby największe szczęście i beztroska było dopiero przed Wami...
 
Pole kolorowe dzieciństwo Kiciusia to dopiero początek jego szczęśliwego życia. Młody już w pierwszych miesięcy życia odwiedzi Dubaj, szkoda, że nie będzie tego pamiętał ;-):-D A swoją drogą wniosek na paszport złożony?

Queen a dlaczego tak długo masz czekać na wynik? Będzie w necie, czy musisz jechać? Kurde za taką cenę to w godzinę powinni zrobić :wściekła/y:Ja jajko zniosę do 16-tej a co dopiero Ty :sorry2:

Lena moje wakacje stoją pod znakiem zapytania. Nie wiadomo czy zdążę wyrobić paszport. Na 100 % będę wiedziała w czwartek po południu i dopiero wtedy zacznę się cieszyć (lub nie) z wakacji :zawstydzona/y:
 
Kasik, takie rewelacje jak wyniki w necie to nie w mojej mieścinie :baffled: Będę tam pędzić z duszą na ramieniu. A że o 16 będą to i tak dla mnie super bo w drugim punkcie pobrań dostępnym u nas wyniki byłyby dopiero jutro po 13-tej.
 
reklama
Do góry