reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Queen - tulę Cię mocno, bo słow mi brakuje.
Majka -super ze odpoczełas- trzymam kciuki, oby się powiodło.
Kasica oby jutrzejszy dzień był strzałem w 10. Ktoś Nas w koncu musi godnie reprezentować:-D
 
reklama
Pole widzę że nie odpowiedziałam na pytanie ale to dlatego że cały czas jestem pod wpływem głupiego jasia. Nie wiem po co dają tą pigułe :-(
Otóż podpisałam papier po rozmowie z położną i z moją siostrą która jest pielęgniarką. To po prostu dupokrytka dla szpitala ale dla nas staraczek brzmi to przerażająco.

Majka zazdraszczam wyjazdu. Już tak dawno nigdzie nie byłam.

Kasica mocne kciuki za Ciebie! Wierzę że w końcu się uda!

Ok godz 19 wyszłam ze szpitala. Jutro jeszcze mam wolne więc załatwie papiery ze szpitala i nowe skierowanie do szpitala od mojego gina.

Dobranoc! Cały czas kręci mi się w głowie :-(
 
Smerfeta a Ty o tej porze jeszcze nie śpisz? Po dzisiejszych przeżyciach już dawno powinnaś być w łóżku :-) Może jak nie uda mi się załatwić paszportu to chcesz jechać z moim M? ;-):-D:-D Właśnie wyczytałam, że tam około 34-38 stopni będzie a w nocy minimum 22 :szok:
 
Kasik, na Fuercie jest wietrznie, a na Teneryfie na południowym wybrzeżu jest cieplutko, ja byłam w marcu i codziennie leżałam na basenie i z gorąca musiałam się kąpać bo inaczej bym nie wytrzymała :-D w ciągu dnia było 25 stopni, wieczorem fakt trzeba założyć bluzę...ale należy pamiętać tylko południowe wybrzeże ewentualnie południowo - zachodnie. Jednego dnia pojechałyśmy na wycieczkę i jeździliśmy po północnym wybrzeżu i tam faktycznie było tak sobie...
Smerfeta ja też nie byłam na prawdziwym urlopie ponad rok czasu i przypomniałam sobie, że to naprawdę jest potrzebne :tak:

Ten urlop pomógł mi w nabraniu dystansu i jak wcześniej ciągle liczyłam te dni, to na razie te 14 dni które teraz czekają jakoś na razie traktuję z luzem :tak:no ale zobaczymy jak to będzie dalej ;-)
 
Queen tak strasznie mi przykro! Przytulam Cie tylko, bo co tutaj mozna wiecej powiedzieć. Zbieraj siły!

kasica - trzymam kciuki jutro! &&&&&&

pozdrowienia z przepieknego Gdańska Wam wszystkim przesylam ( i Kiciusiowi tez:)
 
Agaawa a Ty znowu w delegacji? Wczoraj była u nas piękna pogoda do godz 16 a później jak zaczęło lat, grzmieć, wiać :szok: I tak pada do tej pory z przerwami więc w Gdańsku pewnie też.

Zrobiłam listę, jeżeli kogoś pominęłam to proszę się dopisać. Majka_K masz termin bety w poniedziałek wielkanocny, sentymentalnie pamietam, że ja betę po pierwszej IUI też miałam mieć tego dnia a że labo nieczynne u nas było to zrobiłam sikacza. Wynik był oczywisty a to był na dodatek prima aprilis więc nie ma się co dziwić ;-):-D Twoja oczywiście będzie wysoka :tak:

A gdzie się podziała Emenems???

Majka_K: 07.04.2014. IUI, 21.04.2014. wysoka beta
Kasica82: 09.04.2014. IUI, 23.04.2014. wysoka beta

Edit: Właśnie weszłam na stronkę paszportową i widzę, że mój paszport jest już gotowy do odbioru :tak::-) Czyli jednak jadę na wczasy :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Mój M właśnie wraca z Gdańska i im bliżej Wielkopolski tym ciemniej ;/ a ja siedzę i sie kuruję ostatni dzień na L4 - jutro do szkoły ! :p oj, lenistwo mnie dopadło i ciężko będzie wrócić :/ do tego pogoda nijaka:/ ale lepiej, że wrócę, bo mniej czasu bedę miała na myślenie, hahaha
dziewczyny, ale super, że odpoczniecie na urlopach - zmiana miejsca zawsze pozwala się zdystansowac, nabrać nowych sil itd:) w lutym byliśmy z M nad naszym polskim morzem w Sarbinowie - było pięknie - przez 2h spaceru po plazy spotkalismy tylko jednego pana:) cudownie! zadnych ludzi, spokój, harmonia, a ze był to nasz wyjazd na trzydziestkę zafundowalismy sobie spa, wiec polączenie wysmienite:)) na Wielkanoc jedziemy na wieś do rodziców, a na weekend majowy.... na drugą IUI, ot takie plany:) no chyba, że nas niespodzianka spotka ;P
Kasica, kciuki zacisniete za dzisiejszą iui :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luize super, w takim razie dopisuję Cię do listy:

Majka_K: 07.04.2014. IUI, 21.04.2014. wysoka beta
Kasica82: 09.04.2014. IUI, 23.04.2014. wysoka beta
Luize: 11.04.2014. IUI, 25.04.2014. wysoka beta


Dziewczynki od dzisiaj w każdą środę na kanale TLC o godz 20:30 będą powtórki programu "In vitro - czekając na dziecko" a o 21:30 dalsze losy bohaterów, czyli "In vitro - 9 miesięcy później". Dla osób mało rozeznanych w temacie polecam bo jest dosyć fajnie pokazana część techniczna czyli embriolodzy, punkcja, transfer itp. Niestety nigdzie w necie nie można tego oglądać. Na platfomach cyfrowych jest ten kanał, na cyfrowym polsacie na kanale nr 100, a na n+ 135.
 
Do góry