reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Queen my z Hanią trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśniete za Twoją betę. Widzisz jak to jest w życiu- nic nie można sobie zaplanować, bo ono samo zweryfikuje nasze plany.

Lena jak się czujesz?

Enni jak tam imprezka?

Smerfeta jak po zabiegu?

Pole Kiciuś coraz fajniejszy i jak On rośnie, stroje superowe :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Queen trzymam mocno kciuki:-)
Pole chciałabym mieć już takiego 3 miesiecznego Kiciusia:-)
pozostałe dziewczyny pozdrawiam gorąco
 
Leemonca, jak plamienie? mam nadzieję, że minęło?!
Joasik, jak samopoczucie? a działaliście przez weekend? może jest nadziej na naturalny cud?:)
Queen, skoro nam czas do 16 ciągnie się niemiłosiernie, to ja nawet nie chcę myśleć, jak Ty to znosisz! ;P szybko, szybko napisz nam dobre wieści :)
 
Bry kobietki:)

Queen strasznie mi przykro że nie zostały Ci zarodki:( ale pewnie nie musiały bo beta będzie wysoka za co trzymam kciuki i czekam na wynik:):-D

ladybea impreza super, w domciu byłam o 4 za każda z Was wypiłam, oczywiście w myślach sobie mówiłam Wasze nicki heheh.

Dzisiaj jestem mega podniesiona na duchu, byłam w Poznaniu i okazało się że mam 2 blastusie na zimowisku;) jeden klasy AA a drugi o ile dobrze pamiętam BC nie wiem czy dobrze tego drugiego napisałam. Jednego mrozili dopiero w 6 dobie :szok: tak mi powiedziała pani embriolog. Troche życia we mnie wstąpiło :) Rozmawiałam z pielęgniarkami które są przy in vitro i doszłyśmy do wniosku że odczekam jeszcze jeden miesiąc żeby się dobrze wyleczyć z mojej infekcji. Nie macie pojęcia jaka jestem szczęśliwa...:):laugh2:
 
<0,100.........

To by było na tyle z moim in vitro...
Nawet chyba nic nie czuję w tej chwili, jestem zupełnie otępiała. I tylko mam w głowie jeden widok - ból w oczach mojego męża kiedy poszłam mu powiedzieć...
Dziękuję Wam za wsparcie dziewczyny.
 
Queen tule mocno :-( tak strasznie mi przykro :-( nie mogę uwierzyć...

U mnie też nieciekawie. Nie zrobili histero bo mam problem z szyjka macicy, może zrosty może coś innego :-( następna próba pod koniec kwietnia
 
Ostatnia edycja:
Queen jasna cholera nie wiem co napisać. Tak bardzo mi przykro :-( Trzymaj się jakoś ... Nie będę silić się na pocieszenie bo wiem, że nic nie ukoi Twojego bólu. Mogę dać jedynie radę, żebyś ułożyła plan awaryjny, to trzyma w pionie. Przynajmniej mi pomaga :zawstydzona/y:

Smerfeta no co Ty w ogóle piszesz? :szok: Co to znaczy problem z szyjką macicy? Nie mogli się dostać do środka czy co? Nie mogę uwierzyć, co mogło się stać?

Enni dobrze, że chociaż Ty przynosisz dobre wieści, gratuluję mrozaczków :tak::-)
 
reklama
Queen kochana doskonale wiem co czujesz :( to samo przezywałam parę dni temu, inne dziewczyny również przezywały to co my Smerfeta, Kasik...ale nie załamuj się idzie się podnieść, ból minie i będziesz miała energię do dalszej walki czego Ci z całego serducha życzę.
 
Do góry