reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witaj Luize :) trzymam kciuki i głowa do gory !

Queen moja droga - całym sercem jestem z toba , a mubttochr jestesmy od tego by miec za ciebie nadzieje jak chwilowo ci jej brak - buziak
 
Kasik z tych co pamiętam to jest jeszcze Lilonka i chyba Ysia i jakoś z nimi była jeszcze jedna dziewczynka ale już nie pamiętam nickow. O i jeszcze była dziewczyna która niedawno próbowała po raz drugi i pojawiła się na wątku o ivf ale nie udało jej się. Z pierwszego ivf pamiętam że ma synka
 
Dziewczyny, podpowiedzcie mi, jak ustawić, aby pod moimi wpisami pojawiała się informacja stala typu:ile się staram, co dolega itp z góry dzięki :)
 
Dzień dobry
Kobietki, mam pytanie... Dziś 4 dzień po inseminacji. I od pietwszego dnia mam plamienia. Na początku ciemno czerwone/brązowe. Nie jest go dużo - podbarwione upławy. Dziś upławy czerwono-beżowe.... Czy to normalne ? Nie biorę żadnych leków. Dotychczas nie miałam żadnych problemów z cyklem...u nas problem ze słabym nasieniem. Nie chcę panikować, ale zastanawiam się czy tak powinno być ?


Queen - trzymam kciuki aby wszystko było dobrze &&&&&
 
Leemonca wiem, że niektóre dziewczyny plamiły 1-2 dni po IUI ale raczej nie więcej. Dziwne, że nie masz żadnych leków, przynajmniej luteina by się przydała. Może lepiej zadzwon do lekarza i powiedz o plameniu bo moim zdaniem za długo to trwa.

anika11 widzę, że z sygnaturką już sobie poradziłaś :-)
 
reklama
Leemonca, ja nie miałam żadnych plamien po iui, ale wiem, ze krótkie się zdarzają. Moze warto zadzownic do lekarza, jak radzi Kasik i poprosić o luteinę lub duphaston. a mialaś iui na pęknietych pęcherzykach?

Kasik, no jakos ogarnęłam temat ;)
 
Do góry