reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hejka!

Smerfeta jak zakupki? Ja dzisiaj byłam w Olsztynie, chodziłam nawet po centrum handlowym ale wyjątkowo nic nie kupiłam, za to M 2 marynarki z lnu
Kasik głównie szukałam prezentu dla koleżanki, a dla siebie chciałam torebkę, a kupiłam bluzkę :-p. Już długo szukam odpowiedniej torebki ale nic mi się nie podoba... Najważniejsze, że prezent kupiłam. Niestety po imprezie urodzinowej jestem zdołowana.. wiadomo z jakiego powodu:zawstydzona/y:

Joasik odstęp czasu od zastrzyku jest różny, różnie lekarze stosują. Ja dostawałam tego samego dnia co miałam iui. A wielkość pęchola na ten dzień cyklu to u mnie była taka norma więc nie martw się, jest good :happy:

Leemonca
kciuki za udaną iui &&&&&&&&

Smerfeta moje AMH również się podniosło, już kiedyś pisałam z 2,3 zrobiło mi się 3,5
Enni też bym chciała takie AMH. Udanej imprezy życzę :tak: Na dziś kupiłam dużo różnego piwa. Spije się przed wycieczką do szpitala :-p

Smerfeto Ciebie to chyba dobra wola opuściła...czego Ty mi życzysz...ja Tobie w odwecie dwójki rozwrzeszczanej tak, zeby tynki na ścianach pękały...
Hehe chciałabym :laugh2: w końcu odegrałabym się na sąsiadach :-p:rofl2:
Co do starej ekipy, wiesz co u Blue? Działa już? Ze starej ekipy to już niewiele osób zostało. Mamy Blue, Kasik, Gizas, chyba jeszcze Hope choć sama nie wiem bo miała mieć transfer, no i oczywiście ja.
A tytuł książki już sobie zapisałam:happy:

Esiek, niech dzidzia zdrowo rośnie. Wpadaj tu częściej :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was............
Dziś byłam na tej wizycie.....dr.robił mi usg i mówi,że pęcherzyki sa w lewym jajniku!!!!!!!!!!!!!!!:-):tak: 15mm,12mm,10 mm.Wprawym też było,ale mniejsze.Ciesze sie ze lewej strony,bo po hsg wyszło,ze ten prawy jajnik jest "gorszy"od lewego...drożny jest,ale jakiś taki zakręcony itd..także dr.powiedział,że jak owulka będzie z lewego to bardzo dobrze!!!,bo 0on jest ten "lepszy"jajcor hi hi!!!!.Przepisał mi zastrzyki ,dziś już pielęgniarka zrobiłą mi ..Fostimon.Jutro ma sobie zrobić Menopur i w poniedziałek też.We wtorek wizyta o godzinie 11.
aaaaaaaaaaa,dziewczyny dr.powiedział mi jeszcze,żebym we wtorek przyszła z wynikiem testu owulacyjnego...!!!!!!!!!!!!!trochę sie zdziwiłam,bo dokładnie nie kumam o jaki test mu chodzi..???:sorry:,o taki który mogę kupic w aptece i zobaczyć,czy jest owulacja itd..??takie coś jak ciążowe testy???,bo nie wiem,moze sa jakieś inne..??!!!:sorry::szok::szok:
.Także zobaczymy co we wtorek będzie na wizycie i na usg.......
Acha,dziewczyny..........a jak to jest z tymi zastrzykami i alkoholem..???!!!!mozna sie napić?????,a jak to było u was po iui..???spożywałyście %.......??za tydzien kolezanka ma urodziny i chyba będzie coś robić,więc nie wiem co ja mam zrobic w takiej sytuacji...wolę być pewna,czy mogę sie napić,czy nie??
 
Kasica ja też mam pęcherzyk w lewym jajniku i też się cieszę, bo wcześniej miałam torbiele na prawym. w którym dniu cyklu jesteś? Lepiej mieć jeden pęcherzyk podczas iui czy więcej jak to z tym dziewczyny jest?
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
Kasica ja kiedys jak robilam testy owulacyjne to kupowalam w aptece i byly podobne do ciazowych tylko 3 w opakowaniu. Co do alkoholu to ja po iui nie pilam, ale zrobisz jak uwazasz.
 
Kasica ja też mam pęcherzyk w lewym jajniku i też się cieszę, bo wcześniej miałam torbiele na prawym. w którym dniu cyklu jesteś? Lepiej mieć jeden pęcherzyk podczas iui czy więcej jak to z tym dziewczyny jest?
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
wierz mi, nie ilość a jakość się liczy :tak: wystarczy jeden konkretny
p010.gif
i jedna komóreczka :tak:
 
Kasica, piekne wiesci :)) a to sa pęcherzyki powstałe po clo?:) co do testów owulacyjnych, to mozna je kupic w aptece lub np rossmanie, działają jak testy ciązowe - im ciemniejsza kreska, tym bliżej jest się owulacji :) Twój lekarz to z pelną obstawą bedzie robil iui - zastrzyki, test owu, usg - super:))) a co do alko - to moja gin po pierwszej iui kazala mi się wypic kieliszek czerwonego wina na rozluznienie, ale tez lepsze ukrwienie :) teraz powiedziała, ze przed iui tez, tak dla dodania animuszu:)) natomiast pozniej ja nie piłam, ale to kwestia wyboru.

Pole, jak dla mnie to ejsteś neisamowita faitherką i z Twoich postów czerpać mozzna niesamowita siłę i motywację!!! dużo dobrego dla calej Waszej trójki!!! :)

smerfeta, nie mam innego marzenia niż "jeden konkretny
p010.gif
i jedna komóreczka
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
"

a ja jeszcze tydzien i testuję :) miłej niedzieli!:)
 
Witam moje pocieszycielki. Dziękuję za otuche. W środę wizyta u dr. Czekam na@ musi przyjść dziś albo jutro bo jak nie to stracę cykl bo owu wyjdzie wtedy w święta. Zobaczymy może w ogóle mi się wszystko po przestawialo.
Kasica82 ja też nie pilam po iui decyzja należy do ciebie. Dr zalecił mi produkty oleiste i lampkę wina czerwonego to na wzmocnienie endo.
 
hej.....witam sie niedzielnie z kawką:)
Smerfeta,,super to określiłaś!!!zapłodnienie to nie wyścig.....tak mówił nam kiedyś androlog....bo do zapłodnienie wystarczy 1 plemniczek i jedna komóreczka!!!1:tak:
Smerfeta,Milena,jak też sobie % odpuszczę na tych urodzinach.....bez tego da sie fajnie bawić,a po co potem mam mieć do siebie jakieś pretensje,no nie??!!
joasik
,ja wczoraj byłam na usg,to był 8 dc.
anika,tak ja brałam Clo...od 2 dc....przed poprzednimi 2 iui,też brałam Clo...
Zmykam,idę umyć włosy ,a na 12.30 idziemy do kościoła.Po obiedzie pewnie jakiś spacer,taka ładna pogoda...aaa,dziękuje za odpowiedz w sprawie testów.....jutro w aptece je zakupię.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Anika pewnie, ze sie nie czuje urażona, wręcz przeciwnie, trzeba wymieniać poglądy, łatwiej coś wtedy wymyślić.

Kasik nie kryguj sie tak, wszyscy wiedza, ze jestes kopalnia wiedzy:tak:

Kasica, dzisiaj Ci odpisze na prwa.

Milego dnia wszystkim...
 
Do góry