reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
;-) a to fakt ztym moim imieniem. Ja imieniny mam w maju... Nie lubię swojego imienia za bardzo. Mama mi je dała bo znała kiedys taką ładną mądrą i o gołębim sercu dziewczynkę. Marzyło jeje się, że też taka będę, a co z tego wyszło....hi hi nie wiem ale kocha mnie bardzo:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki,
Fajnie, że już następne się szykują, ja moją cierpliwość cały czas wystawiam na testy, czyli czekam do następnej @ i też już będę mogła powiedzieć, że coś się zaczyna dziać...mam przynajmniej taką nadzieję...
Smerfeta ja też jak miałam infekcję, to lekarz powiedział, żeby na czas @ odstawić lekarstwa, co do tamponów to nie wiem, ale nigdy nic nie mówił, że nie można używać.
 
:happy2:Dziewczyny od rana pracujecie:happy2:

Tak pytam o ten dzien kobiet, bo są takie baby co mówią kategorycznie -nie!
Zaraz cos potem idzie o podziale obowiązków,równouprawnieniu itd
U mnie M celebruje to ja sie łaskawie godzę;)

Smerfeto wyobraź sobie, ze to juz 1,5 roku, ja przed 2 iui tak skakałam. Jakie beztroskie zycie miałam wtedy,mimo, ze przeciez pełen stres od starań. Faktycznie jakby wczoraj.
Kasik mam podejrzenie jakoby Kicius zjadł chomika tak dziwnie jęzorem miedlił ostatnio...
 
Smerfeta myślę, że tampony możesz stosować, jak dla mnie są nawet bardziej higieniczne niż podpaski, bo przecież nic nie wydostaje się na zewnątrz. Są w apteakach tampony z probiotykiem, nazywają sie Ellen, możesz spróbować. Kiedyś kupiłam ale nie używałam bo (odpukać) od dłuższego czasu infekcji brak :-) Ciekawe czy się nie przeterminowały, muszę sprawdzić.

Lena pamiętam, że Ty nie jesteś Lena i że nie lubisz swojego imienia, kiedyś o tym wspominałaś :-)

Pole Kiciuś chyba jeszcze za mały na jedzenie tatara z chomika ;-):-D Może zapadł w sen zimowy i na wiosnę się obudzi. Chociaż wiosna za oknem to już dawno jest ale niestety słyszałam, że mają wrócić mrozy i to spore. Mam nadzieję, że tym razem prognoza się nie im nie sprawdzi ;-)
 
hej!!
Widzę,że trwa dyskusja o Dniu Kobiet.....;-)jeśli chodzi o mnie,i moich bliskich to obchodzimy...szwagier zawsze cos mi kupi,mojej mamie,i swoim dziewczyną.Jeśli chodzi o mojego mąża,to tak samo,zawsze kupuje coś mojej siostrze,jej córka i mojej mamie.A mi...np.jutro zaprasza mnie na obiad do restauracji:tak:,bo będziemy we Wrocławiu.Jeśli chodzi o mnie-jest to bardzo miłe i fajne!
Ja zaraz do pracy,mam lenia......................i chyba doła
Moja przyjaciołka zapytałą sie jak tam nasze sprawy sie mają,itd,a ja sie kompletnie rozkleiłam i odechciewa mi sie wszystkiego...:-(
Jeśli chodzi o imię,to ja za wswoim nie przepadam................ja miałam miec na imię Julia.Ale w ostatniej chwili mojej mamie coś sie odwidziło..i tak mam na drugie,a zdecydowanie wolała bym mieć na imię Julia.Choć wszyscy twierdzą,że KAŚKA...to imie dla mnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Loooo matko, co ja się tu dowiaduję - Kasik to nie Kasik, Lena to nie Lena... No dobra, to w takim razie muszę się Wam przyznać, że ja tak naprawdę też nie mam na imię Queen... ;-):-p:-D
 
Hej dziewczyny!!
Co tamu Was się dzieje??? Nie było mnie chwilę bo zaczęłam łapać doła a dziś jeszcze wlaśnie dobiłam się już do końca:-:)-:)-(
Odebrałam wynik bety, nie udało się . Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie , a szczególnie za te dziewczynki, które dziś i w najbliższych dniach będą mialay iui.
 
Monia przykro mi ale nie poddawaj się, walcz o swoje szczęście :tak::tak::tak:

Queen ja obstawiam Dorotę, skoro Królowa jest tylko jedna ;-):-D

Amisia w takim razie pęcherzyk ma jeszcze 6 godzin bo pęka do 36 godzin po zastrzyku. Kciukasy, że pękł na czas :tak::-):tak:
 
reklama
Queen ja obstawiam Dorotę, skoro Królowa jest tylko jedna ;-):-D
Kurcze, Kasik, no o tym tropie nie pomyślałam... :-D Ale nie, nie, TA królowa rzeczywiście jest tylko jedna - ja nią nie jestem. No i od razu zaznaczę, że nie jestem też królową Elżbietą :-) Ale za to była kiedyś piosenka - nie o królowej, ale księżniczce, co miała na imię tak jak ja i spadła z konia... :-p
Monia, przykro mi... Wszystkie tutaj doskonale wiemy co czujesz bo każda z nas przez to przechodziła. Ale najwazniejsze to się nie załamywać tylko patrzeć do przodu - na kolejne kroki, które możesz podjąć. Trzymaj się.
 
Do góry