reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Smerfeta I Queen z moim imieniem to skomplikowana sprawa, w każdym bądź razie od urodzenia reaguję na imię Kasia :-)

Enni
nie brałam gonalu ale moim zdaniem różnią się tylko pojemnością. Brałam Menopur i też miałam w 600, 1200 i 75 ale to wciąż było to samo.

EwciaK do jutra na pewno pęknie, trzymam kciuki :-)
 
W kwestii pękania pęcherzyków pamietam jak byłam u lekarki rano, a ona kazała mi przyjść za 3 h a w miedzy czasie pobiegać,pospacerowac,porobić brzuszki.
Normalnie wtedy do mnie dotarło, ze trzeba miec w nogach zakwasy zeby w ciaze zajść:baffled:

Smerfeta najpopularniejszą Apolonia to Chalubiec czyli nasza Pola Negri. No nie odmówiła bym swojej gwiazdy na bulwarze Hollywood:-D Ale taka Pola ze mnie nie jest niestety:no:

Kasik Niekasik cieszę sie, ze Cię przywolalam do porządku, niezbyt optymistycznie brzmiała ta stopka. A przeciez jeszcze tylko 10 miesięcy;)
 
Smerfeta odstaw globulki i zacznij ponownie je brać po @. Kiedyś akurat miałam infekcję przed samą @ i gina kazał właśnie tak zrobić.

Pole jak debiutowałam na forum i zobaczyłam Twój nick to pamiętam, że od razu pomyślałam, że masz na imię Pola ;-) Rozmawiałyście o chomiku a ja nie mogłam zakumać o co kaman. Swoją drogą co u niego? Nie zazdrosny o Kiciusia? :-D
 
Hej hej koleżanki!
Pobudka! :happy2:
Enni
, rzeczywiście jesteśmy kolejną parą na starcie, bezczelnie nieskromnie życzę nam wielkiego sukcesu ;-):-) No i mam nadzieję, że Twojemu mężowi uda się zjawić na czas.
Smerfeta, ja też kiedyś podczas leczenia infekcji dostałam @ i też na ten czas odstawiłam leki, zgodnie z zaleceniem lekarza.
 
Amisia221, nie denerwuj się, musisz trochę wrzucić na luz, stres nie jest teraz dla Ciebie wskazany. Trzymam kciuki za dzisiaj :happy2:
 
Dobry!!!
Kasik to znam jeszcze Mirele która jest Magdą i Luize która nawet nie wiem kim jest znaczy nie wiem jak ma w dowodzie ;-)
Kasik, Queen dzięki za rady. A tampony mogę stosować czy nie bardzo?
Teraz Kasik ja cierpię boleści :-( mi szybko @ przyszła

Amisia to powodzenia, niech to będzie ostatnia i udana iui :-)

Pole pamiętam jeszcze te czasy kiedy pisałaś o tym że biegałaś po schodach by pęchol pękł :-) jakby to było wczoraj, a to chyba już ponad rok minął!
 
witam dziewczynki

queen, eni
faktycznie tak parami na się robi. Trzymam mocno kciuki za was kochane
eni bardzo się ciesze, że ruszyłaś tak szybko do przodu. Swoje już się naczekałaś. Teraz tylko niech Twój M wróci w pore i marzenia się spełnią.
nasza kolejana para to amisia i ewciak:-)dziewczyny parami łatwiej się czeka na bete
ewciak wyskakałaś się? Kurcze jestes pewnie już po wizycie. Dawaj nam tu z relacjami...

pole jesli chodzi o dzień kobiet to trudno powiedzieć czy obchodzę...jak dostane jakieś kwiaty (które uwielbiam) to ciesze się bardzo. Czasmi sama sobie kupuje w lidlu tulipany czy róże;-)

Dzisiaj mam wizytę u tego profesora i taka jestem podekscytowana.
A z tym bieganiem, skakaniem to pierwsze słysze, ale podpoba mi sie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki jesli chodzi o imie o u nas jest jeszcze Lena ktora nie jest Lena.
Lena mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z wizyty i dostaniesz akierowanie na HSG,
Ewciak dlugo nie piszesz wiec mam nadzieje ze cos sie dzieje.
 
Do góry