reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik wiesz, ze po linii kobiecej to niekoniecznie, kobiety to jakby druga kategoria:(Choc zawisł topór wojenny w powietrzu miedzy babcia a dziadkiem.

Tak w temacie obchodzicie dzien kobiet czy nie bardzo? Badania statystyczne robie;)

i w ogole co Ty masz za ostatnia szanse w stopce??? Nawet ze znakami zapytania! Puknij sie w głowę w koncu dorosła, stateczna kobieta z Ciebie, a takie głupoty wypisujesz!
 
reklama
Hej:)

Kobietki zaczęło się :-D:-D:-D właśnie zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk i to sama:))
A wiec tak pojechałam dzisiaj na wizyte no i mówie że mam 3 dc a on na to że zrobimy progesteron jak będzie oki to dzisiaj zaczynamy. Szybko oddałam krew poczekałam 2 godzinki i się okazało że mój progesteron wyniósł 0,61 :-):-D:-D Także Kasik tak jak mówiłaś :tak:dziękuję Ci :):):) mam gonal 75 w dawce 200. W poniedziałek pierwszy podgląd;))

A teraz powiedzcie mi w którym dc przeważnie jest punkcja?? bo mam problem mały z moim m. W niedziele wylatuje za granicę i nie będzie go tydzień, przylatuje za tydzień w niedziele...:( boję się że nie zdąży.... dlatego pytam jak z ta punkcją...

Kochana przepraszam Was że tak o sobie, nawet nie nadrobiłam zaległośći tyle co przyjechałam i zaraz piszę
 
Enni no prosze, a mialas miec tak pod gore. Mam tylko nadzieje ze maz wroci na czas.
Pole ja obchodze Dzien Kobiet i to podwojnie bo mam wtedy tez imieniny.
 
Pole nieźle mi dowaliłaś ;-):-D Chodziło mi o ostatnią szansę w programie ministerialnym ale zaraz się grzecznie poprawię :-D Dzień Kobiet obchodzę bo każdy powód jest dobry ;-) Zresztą ja z racji kwiaciarni muszę się identyfikować z tym świętem :tak:

Enni a widzisz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Standardowo stymulacja trwa od 7 do 10 dni, później 2 dni przerwy i punkcja więc Twój M powinien zdążyć. W razie czego możecie zamrozić nasienie, żeby się dodatkowo nie stresować :-)

Wiemy już jak Pole ma na imię, zaraz się dowiemy jak ma Ladybea ale tu akurat można się domyślić po nicku, prawda Beatko?;-) Chociaż ja akurat nie jestem oficjalnie Kasią ale to dłuuuuuuuuuuuuga historia :-D
 
Dziewczynki ja jestem po wizycie i niestety pęcherzyk jeszcze nie pękł:no:Na szczęście nie przerasta, cały czas taki sam jest. Jutro kolejny podgląd tym razem o 7:30:( Masakra.
No nic czekamy - boję się teraz, że jutro też nie pęknie i nie wiem, jak to by było w sobotę z doktorkiem. Ale mam już schize - same czarne myśli. Teraz zmykam na fitness poćwiczyć trochę - chodzę regularnie, a dzisiaj doktorek powiedział w dodatku, żebym ja jakiś fitness skoczyła.Akurat jest płaski brzuch, to go trochę wygniotę.
 
Enni fantastyczna wiadomość!! Bardzo się cieszę kochana! :happy2: Ja właściwą stymulację zaczynam za tydzień więc będę Ci teraz deptać po piętach ;-):-) A jeśli chodzi o wyjazd męża to tak jak pisała Kasik zawsze macie możliwość wcześniejszego oddania i zamrożenia nasienia więc nie martw się.
Kasik to kto Ty właściwie jesteś???
shocked.gif
:-D
A jeśli chodzi o obchodzenie Dnia Kobiet to ja przyjmuję kwiatki jak mi ktoś daje - to znaczy, że obchodzę? :confused::-p
 
Ostatnia edycja:
Kasik nie damy rady zamrozić, mój ma już w niedziele wylatuje...:(
Powiedz mi (pytałam się już na zakwalifikowanych) ale Ty tez jesteś obstukana w tych sprawach:) bo mam gonal 450 i 900 no i lekarz nic nie mówił który pierwszy czy one sa takie same? bo troszkę liczbami się róznia;(( wzięłam sobie tą 450:))
Jak na razie w aptece zostawiłam 1428 zł.

Queen heh jak fajnie że nie będę sama :):) tydzień różnicy to nie dużo:-D trzymam za nas kciuki:)

EwciaK30 z tym skakaniem to tez już gdzieś słyszałam :) także sksanka w łapki i skakać :-D;-) i na pechole dobre i na zdrowie;)

Ogólnie kobietki jestem dzisiaj jakaś roztrzęsiona, nawet sobie poryczałam:baffled: nie wiem czy to emocje, tyle czekania i w końcu, a tu znowu nerwy z moim m. Postara się przebukować bilet na czwartek bo ma wrócic w niedziele, mam nadzieje że się uda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Queen, Enni widzę że my tu parami podchodzimy do ivf :-D powodzenia dziewczyny, trzymam mocno kciuki byście były tą szczęśliwszą parą :-)

Enni z Gonalem nie pomogę bo ja zawsze dostawałam w dawce 300j w penie i odpowiednio ustawiałam sobie dawkę. W innej postaci go nie znam. Miałam taką nadzieję że od razu zaczniesz i cieszę się że tak się udalo :-)

Kasik to ja też zgłupiałam skoro Ty nie Kasia :-/

Pole a ja byłam za Apolonią bo ma w sobie coś z Pola :-D ;-) no trudno, przynajmniej nowocześniej masz w dowodzie ;-)

Ewciak ciśnij brzuch!

Ja dziś skakałam na siatkówce i wyskakałam se @ I teraz zgłupiałam bo jak mam pozbyć się grzybka skoro dostałam na to globulki. Łykać to co mąż dostał? :-/ Jutro zapytam przyjaciółki czy miała infekcje podczas @ Jak mi nic nie poradzi, będę musiała jakoś dodzwonić się do jakiegoś lekarza...
 
Do góry