reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Queen to mnie rozbawiłaś:-) Na prawdę nie masz na imię Freddie???
I często spadasz z konia:rofl2:

Monia to podnosisz sie szybciutko i walczysz dalej:happy2:
 
reklama
Queen to mówisz, że aż tak daleko posunęłaś się w wymyślaniu nicku, od księżniczki, która spadła z konia do Queen? ;-):-D Swoją drogą bardzo lubię imię Ania :tak: Widzę, że tylko ja raz, dwa, bez namysłu i jak widać bez rozumu wpisałam cokolwiek w nicku, żeby móc z Wami rozmawiać. Mogłam chociaż wpisać Kasik76 już by było bardziej logiczne ;-):-D
 
Kasik to Ty nie jesteś Kasia??:):-D:-Dbo cos doczytałam ale nie wiem czy dobrze czytałam?:))) więc jak masz na imię?:)
Mi tez się nie podoba moje imię które brzmi.....Lidka :)

Kobietki ja dzisiaj 2 dzień gonalu, kiedy zaczyna się czuć że coś się tam w tych jajnikach dzieje? a może w ogóle się nie czuje nic? Jestem taka zielona w tych sprawach....
 
Witam kobietki dawno mnie tu nie było bo nic ciekawego się nie działo u mnie.
Teraz się wreszcie ruszyło jak już pisałam kiedyś podchodzimy do in vitro z dofinansowaniem jesteśmy już po wizycie kwalifikacyjnej i teraz czekam na @ i mam dzwonić do doktorka od kiedy mam brać gonal i ruszamy ze stymulacją :-) Doktorek mówił,że będę brała zastrzyki przez 9 dni a później punkcja.
Przyznam Wam się szczerze,że jak było daleko do in vitro to podchodziłam do tego na luzie a teraz troche się boję ale czego się nie robi aby mieć swoje upragnione szczęście:tak:
Przepraszam,że tylko o sobie ale musiałam się komuś wygadać.
Trzymam kciuki za Was wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&

P.S. mam nadzieję,że mój M nie zapomni,że jutro jest Dzień Kobiet i chociaż jakąś czekolade kupi :-D
 
Enni nie wszystkie dziewczyny odczuwają coś podczas stymulacji. Zazwyczaj dopiero pod koniec, jak pęchole są już spore a jak jest ich dużo to już na bank czuć. Ja np miałam tylko 5 a brzuch był nabrzmiały jak bym w 4 miesiącu ciąży była i trochę je czasami czułam aż bałam się, że za szybko pękają. Widzę, że Twoi rodzice Czterech Pancernych chyba lubili ;-)

Bziunia witaj po drugiej stronie lustra :tak::-) Zanim się obejrzysz a będziesz po punkcji i transferze, tylko dni do bety ciągną się niemiłosiernie :tak:
 
No dobra, to w takim razie muszę się Wam przyznać, że ja tak naprawdę też nie mam na imię Queen... ;-):-p:-D
Hehe ten sam tekst chciałam cisnąć ale mnie ubiegłaś :-D
Dodam, że nie słyszałam o żadnej księżniczce spadającej z konia
o055.gif
:oo2:

Lena, Kasica też nie lubię swojego imienia. Chyba rzadko kto lubi swoje imię
a015.gif

Kasica mi najbardziej serce pęka jak koleżanki w pracy opowiadają o swoich dzieciach. A wczoraj jedną taką to już chciałam rąbnąć. Wie że już dłuuuuuuuugo staram się o dziecko, wie jakie mam problemy a robi mi wykłady jak postępować z dzieckiem gdy ma bunt dwulatka :angry: Na szczęście póki co nie daje po sobie poznać co mi tam w sercu siedzi, ale w końcu jej powiem by dała se na wstrzymanie
Enni jesteś imienniczką mojej teściowej :laugh2: też jesteś luzara? ;-) Co do czucia jajników po Gonalu to różnie to u mnie bywało. W tej stymulacji już po 3 zastrzyku czułam kucia w jajnikach, a najbardziej w tym, w którym były aż tylko 2 pęchole :sorry2:
Monia posmutaj troszkę ale wracaj zaraz do walki
Kasik ja tam myślę, że chomik jeszcze śpi bo przecież z rana są jeszcze przymrozki i auto trzeba skrobać. Z tym, że Ty to też śpioch jesteś więc pewnie to całe skrobanie to Ciebie już omija :laugh2:;-)
Bziunia przypomnij mi w jakiej jesteś klinice?
 
reklama
Kasik imię to mi babcia wybrała :szok: miałam być edyta:baffled: heh;)
Smerfeta o miło słyszeć że ktoś ma Lidke w rodzinie hehehe

Troszke się uspokoiłam po waszych wypowiedziach na "zakwalifikowanych" dzisiaj z nerwów chyba z 3 razy byłam w ubikacji hehe:):):) tak na mnie nerwy działają:)
Prze chwilą nad moja chałupą;-) przeleciał bardzo nisko helikopter, aż wyszłam na balkon co się dzieje, mówię ruski czy co, nalot??:szok:

Zmykam troszkę posprzatac, żeby nie myśleć o tym wszystkim. Dziewczyny nie wiem jak to wszystko przeszłyście, ja dopiero 2 dzień stymulacji i jakaś w stresie mega jestem...:(
 
Do góry