reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny ratuje dziś miałam iui i teraz jak nul e toalecie to mam krwawy sluz dodam ze iui był na nie peknietym pecherzyku miałam juz 2 iui i nigdy czegoś takiego :(
 
reklama
Enni a kiedy masz pierwsze sprawdzenie pęcholi? po tej wizycie się uspokoisz, jak już zobaczysz jak wszystko pięknie rośnie. A ja właśnie zakupy robię, oczywiście w tchibo :-p

Edit:
Amisia czasem tak bywa. Lekarz mógł cewnikiem uszkodzić szyjkę macicy i stąd krew. Pewnie szybko przejdzie. Swoją drogą zastanawiałam się co to znaczy "nul e toalecie" ;-) :-p
 
Ostatnia edycja:
Amisia- ja po pierwszej IUI też miałam delikatną krew, l lekarz uprzedził mnie, że jak tak będzie to jest normalne i mam się nie przestraszyć. Także bądź spokojna. Ale Ci dobrze, że masz już to za sobą.KCIUKASY TRZYMAM.

Monia - tak mi przykro, nie poddawaj się, będzie dobrze. Wiem, że to teraz bardzo boli, ale czas leczy rany i idziemy do przodu.

Ja nadal czekam - rano pęcherzyk nadal był, kolejną wizytę miałam o 18:30 i niestety nadal nie pękł. Kurcze, ale uparty baran z niego. Kolejny podgląd jutro o 7:50 rano - masakra - nici z wyspania się :( Sle nic walczę dalej, może wreszcie pęknie. Pocieszam się tym, że lekarz taki fajny jest, że powiedział, że jakby co to nawet w niedzielę przyjedzie i będziemy działać. Co więcej za żadną wizytę kasy nie bierze, co dla mnie też bardzo ważne.
Także trzymajcie dziewczynki kciuki, aby wreszcie się zlitował i pękł.
 
Ostatnia edycja:
Amisia Ja tez trzymam ksiukasy
mnie tez to będzie czekac tyle ze to będzie moje pierwsze iui. Strasznie się boje i mam jakies sny dziwne np. Z osobami których nie widziałam wieki i robie z nimi lody z mlekiem i kakao a wychodza koloru niebieskiego dziwnosci
 
Ewciak życzę żeby pękł w odpowiednim czasie. I powiem ci ze ten lekarz jakis strasznie fajny musi byc ciekawe czy moj tez sie tak zachowa.
 
Hehe nie zauważyłam tak szybko to napisałaś ja w poniedziałek sprawdzę czy pękły moje maleństwa Ewciak będzie dobrze wierze e to :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, dam znać jutro co i jak.
Milena Ty niedługo ruszasz, więc oby Twój dr był tak dobry, jak mój.
Amisia - oby w poniedziałek pięknie pękły.A ile ich miałaś?
 
Do góry