reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny, mój mąż dostał wyniki, pozytywny😢 na szczęście narazie nie ma jakiś mocnych objawów i oby tak zostało. Także beta mnie ominie, muszę robić sikanca. I pytanie do was, kiedy zrobić najlepiej? Inseminację miałam 16 listopada, a @ powinna przejść 04 grudnia.
Bardzo mi przykro :( ale głowa do góry bo od nastawienia najwięcej zależy. A może tak ma być że w takich niepokojących nieco okolicznościach dowiesz się że jesteś w ciąży :) My nadal czekamy na zamówiony test bo mojego na podstawie kataru tylko nie wyślą na NFZ. Dziś ma być teleporada, ale on się w sumie czuje już ok. Ja chyba zrobię ten na antygeny po covidowe...
 
reklama
Dziewczyny - życze Wam zdrówka i siły by przetrwać to wszystko!

Pandemia i możliwość zarażenia siebie lub bliskich bardzoo mnie przeraża.
Musimy na siebie uważać, dbać o siebie i o bliskich.

Ja wczoraj miałam bóle w podbrzuszu, skurcze, dzisiaj boli głowa.
Ten progesteron mnie wykonczy, ah jak ja kocham hormony ;)
 
Jesteście dziewczyny niezastąpione! Jak cudownie, że jesteście na tym forum.

Dobrawola przytulam z całego serducha! Wszystkim dziękuję za wsparcie❤.

Dziś dzień doła,załamki. Widać, nie ma co doszukiwać się na siłę pierwszych oznak ciąży... a już mi śnił, taki malutki .😥😥
 
reklama
Do góry