reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak tak, tylko znacie to uczucie? Takie uderzenie w policzek... że jednak się nie udało...
Przy kolejnym cyklu znów próbujemy.
Eh. Jeśli starczy sił.
Oj doskonale znamy... tak jak mówisz, jak uderzenie w policzek. Mój policzek (i pewnie policzki wielu z Nas tu obecnych) przetrwał wiele takich uderzeń, a ostatnio wyjątkowo silne, kiedy 1 IUI się udała, a po 2 tygodniach poroniłam. Także doskonale Cię rozumiem i wirtualnie ściskam... Jeszcze będzie pięknie! ☺ ✊
 
Tak tak, tylko znacie to uczucie? Takie uderzenie w policzek... że jednak się nie udało...
Przy kolejnym cyklu znów próbujemy.
Eh. Jeśli starczy sił.

Każda z nas zna to uczucie, każda z nas przechodzi to inaczej.. ale wszystkie wiemy, że to boli.

Na początku przyjmowałam to "na luzie" ale ze smutkiem i późniejszym płaczem, a później przychodziła złość i zwątpienie - czy kiedykolwiek beta będzie dodatnia, a na teście zobaczę dwie kreski.
Jeden z ostatnich cykli, był bardzo ciężki bo w rodzinie pojawiła się ciąża, ale nie u nas.
Wtedy przyszła bardzo duża złość, płacz, rzucanie przedmiotami po łazience. W tamtym czasie było mi to potrzebne, pomogło mi.

Trzymaj sie Skarbie
 
Dziewczyny, mój mąż dostał wyniki, pozytywny😢 na szczęście narazie nie ma jakiś mocnych objawów i oby tak zostało. Także beta mnie ominie, muszę robić sikanca. I pytanie do was, kiedy zrobić najlepiej? Inseminację miałam 16 listopada, a @ powinna przejść 04 grudnia.
Ja bym w takim przypadku zrobiła 4 grudnia. Testy mogą nie być do końca wiarygodne ;)
 
Dziewczyny strasznie mi przykro z powodu tych którym jeszcze tym razem się nie udało, sama mam za sobą 3 takie doły ale wierzę że będzie dobrze inaczej nic nie ma sensu :) Czy któraś z Was wie coś nt podwyższonej temperatury w ciąży? Bo mi się coś obiło o uszy ale nie wiem o co dokładnie chodzi.
 
reklama
Do góry