reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziękuje, że tak licznie odpowiedziałyście na moje pytanie 😀
Wczoraj myślałam, że jakoś przełknęłam porażkę, a dziś od rana jakaś melancholia się wkradła ☹️
Obliczyłam, że następne testowanie będzie pewnie przed samymi świętami, więc może to dobry znak 🤔
Czekam na Wasze dobre wiadomości, żeby się podnieść na duchu!
 
Tez miałam 18.11. IUI, także piąteczka! [emoji113]Po wpisie @Elizabeth84 też mnie korci, żeby może w weekend zrobić tekścik tak na próbę, ale wiem, ze to będzie ogromny stres i przy negatywie (nieuzasadnione na tym etapie) duże rozczarowanie..
No właśnie tez boje sie tego rozczarowania :(
Testy leżą w szafie, czekają..
Chyba pojde na spacer by nie myśleć o tym
 
Cześć Dziewczynki jak tam nastroje? Mam nadzieję że bardziej pozytywne jak negatywne. :) Mnie 2dpt jakoś jajniki ciągną mam nadzieję że to dobry znak. Miała któraś tak po IVF? Małżonek czuje się coraz lepiej, symptomy zatrzymały się na silnym katarze. Ja zdrowa i oby tak zostało.
 
Mnie też ciągnęło od 2dpt najbardziej w 5dpt i w 7dpt i wtedy też miałam plamienia implantacyjne[emoji846]
Cześć Dziewczynki jak tam nastroje? Mam nadzieję że bardziej pozytywne jak negatywne. :) Mnie 2dpt jakoś jajniki ciągną mam nadzieję że to dobry znak. Miała któraś tak po IVF? Małżonek czuje się coraz lepiej, symptomy zatrzymały się na silnym katarze. Ja zdrowa i oby tak zostało.
 
reklama
Do góry