reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja póki co modlę się by powtórzone badania wskazały na pomyłkę....

zastanawia mnie po prostu dlaczego babka tak szybko zgodziła się na powtórkę a poza tym widziałam jak wygląda nasienie przy azoospermii a wiem jak wygląda mojego męża... dlatego się łudzę...poza tym jeszcze, że on nigdy nie chorował... nie miał naświetleń nawet świnki nie miał... u niego w rodzinie nikt nie jest bezpłodny....mam jeszcze nadzieję :)

Przysięgłam Bogu przeczytać całe PISMO ŚWIĘTE, w czasie ciąży byle by nas nie skazywał tak okrutnie:-(

Najbardziej boję się, że nie przetrwamy tego razem...a ja go przecież tak kocham :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
no wlasnie wiem ze po in vitro jest inaczej, duzo wieksze dawki. No nic te wezme juz do konca tak jak mi kazal i chyba bedzie koniec. No nic narazie jestem w szoku po tej wizycie oczywiscie pozytywnym szoku :-)
karola powiem Ci tak ze latwo nie bedzie ale dacie rade, u mnie bylo naprawde zle, nie wiem nawet jakim slowem to okreslic i popatrz, jest wszystko dobrze. Teraz trudne chwile przed Wami ale jesli sie kochacie to mysle ze bedziecie razem. Musisz wspierac meza bo tego potrzebuje, wiem po moim jak bylo. Ja tez cierpialam, plakalam w ukryciu zeby tego nie widzial. Nawet myslalam o psychologu ale dalismy rade, u Was tez tak bedzie, glowa do gory!
 
Ostatnia edycja:
Hej, witam nowe forumowiczki!!!!
Ala tak się cieszę, że już bilo serduszko, przecież ty masz dopiero 5 tydz, a słyszałam, że od 6 bije:) Znaczy, że się bardzo szybko rozwija:)))))
 
ala bardzo super,że miałaś przed oczami bijące serduszko maleństwa.

karola witaj, mój M miał diagnozę ASTHENOTERATOZOOSPERMIA , wyniki trochę sie poprawiły po tablekach Profertil ale i tak mieliśmy in vitro ICSI.
 
Ala- super, że już widziałaś serduszko!!!!Naprawdę szybko, ja byłam w 5t4d i nawet zarodków nie było widać (choć ja tam swoje widziałam ), ale serduszko super!!!!!!Piękne uczucie.....
Ja tak jak Madzia- do 12tc sam kwas, a potem Pharmaton Matruelle, ale codziennie po jednej i teraz to żelazo:-),
Madzia:-D my to i podobne myślenie mamy i tablety:-D:-D:-D

Lindi- jak tam sesja?!?!?!?!?
 
Witaj Blueskye. Miło, że dołączyłas do naszego grona. Razem będziemy się wspierać w dążeniach o bycie mamą :-)
Ala to niesamowite widzieć pierwszy raz bijace serduszko maleństwa. Bardzo się cieszę i jednocześnie zazdroszczę takiego szczęścia. :-)
 
hej Wam,
mnie troszke nie bedzie, ciut gorzej sie poczulam ale nic tragicznego.. maz do piatku bedzie non stop w pracy wiec ja sie ewakuuje do rodzicow a tam nie mam jak wejsc do was, ogolnie komp zacząl nawalac i cudem sie zalogowalam teraz, probowalam caly dzien....
w sobote powinnam sie odezwac jak wroce ;*


witam nowe dziewczyny :)
 
reklama
Do góry