reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Chciałoby się świętować, w poniedziałek będzie 7 lat. Nawet nic nie myślę, żeby przygotować, bo tak czekam na testowanie. Dobrze, że zaraz idę do pracy, bo tam na chwilę zapomnę. Chyba jak nigdy boję się negatywnego wyniku. :-( Aź mi się rzygać chce ze strachu, jak przed maturą;)
 
reklama
I to mnie chyba stresuje;)
No nic idę do pracy, a wam życzę udanego dzionka. Test faktycznie zrobię w sobotę, nie będę się gonić jutro między pracą latać. Pojadę po chłopka na dworzec, a potem czmychnę, że niby na zakupy;) Tylko nie wiem czy wynik mi się uda w sobotę też odebrać. Buziaki i dziękuję za rozmowę, potrzebowałam takiego kopniaka.
 
Hejka, byłam na sesji zdjęciowej -trwałą 2 godziny. Jestem wykończona. Jednak z brzuszkiem już człowiek nie ma takiego tempa :-) Fotki jak będą to wrzucę na BB. Umówiłąm się już na sesję dla maluszka , która jest robiona do 14 doby życia maleństwa :-)

Padam.
 
Lindii wklejaj. Będziesz miała niezapomnianą pamiątkę.
Wiem, że Wam tu trochę męczę, ale wróciłam z pracy i znów czarne myśli mam. Gęsiej skórki, aż dostaje.
 
Blueskye kciuki zacisniete

Lindi czekamy na fotki

Sony nie ma co sie zameczac myslami, sprobuj sie odprezyc, moze ogladnij jakis dobry film albo idz wczesniej spac zeby nie myslec.
 
reklama
No żebym to ja zasnęła. Mam na południe do pracy, a wstaje o 6. :wściekła/y:
Blueskye również trzymam &&&& za powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry