reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
ala80 ja tak właśnie będe chciała zrobić z proszkiem, że na początku będę stosować-racja te proszki maja niewielka gramaturę,a koszt spory, ale wyczaiłam właśnie ,że u mnie w Biedronce będzie Lovela 2,8kg za 25,99 więc to rewelacyjna cena-szperam w necie,patrzę w sklepach i już mniej więcej wiem co gdzie i za ile:-D
 
reklama
Lotinda bardzo Ci kochana współczuje i strasznie mi przykro,że się nie udało:-(

Sylha u mnie hemoglobina była 11,5 i już mi przepisał te tabletki 1x1 i po 3 tyg.brania skoczyło na 11,9 więc spoko, hematokryt też się podniósł.Dobrze, że poszłaś do tej lekarki:tak:

Błonka ja to wszystkie ubranka popiorę w tym proszku dla dzieci-chyba zdecyduję się na Lovela.

Madziu ja juz mam 2 prania za soba, piore w dzidziusiu bo to jest to samo a tańsze.. a uwierz... idzie tego proszku.. chrzesniaczce praleczka chodzi codziennie...... ladnie mi pachnie w domu :) no i to co wyschlo jest fajne miekkie :) mozesz sobie plyn do plukania kupic jeszcze
 
Sylha no widzisz jak to się szybko zmienia z tymi wynikami-im dzidzia większa tym więcej różnych witamin potrzebuje,a u Ciebie dwójeczka więc jeszcze więcej:laugh2:
Dlatego lepiej chodzić częściej do gina. bo za każdym razem każe robić badania-no a Ty jakbyś się posłuchała do swojego (odstęp 2 m-ce:szok: miedzy wizytami, to nie wiem jakie by te wyniki były)
Wiem ,że zadowolona jesteś z tego jak przygotował Was do ivf i w ogóle, ale zobaczysz jakie będzie miał teraz podejście jak pójdziesz-jeśli nie bardzo, to może faktycznie warto się za innym rozejrzeć.
 
ja nie kupuje proszku tylko płyn, bo tak lepiej dopiera moja pralka zauważyłam... kurcze nie pamietam dokladnej ceny a rachunek wyrzucilam.. ale byla roznica spora... cos koło 16 zł a lovela 25... no i mialam kupic jeszcze ten plyn do plukania ale go nie kupilam w koncu bo mi kasy braklo.. ale pierwsze prania poszły bez płynu i jest ok.
 
Pewnie, że najważniejsze dla mnie jest teraz zdrowie dzidziuw, jeżeli bym tak jeszcze miesiąc czekała to szpital murowany. Czytałam teraz składy, moje witaminy Pharmaton Matruelle mają 27mg żelaza, 10magnezu, te, które mi ona przepisała mają 23mg jonów żelaza- a 9 takich tablet na dobę+ plus ta jedna matruelle to naprawdę moje maluszki ciągną, ja już mam na oku innego ginia, ale poczekam jeszcze właśnie na jego podejście....szkoda, że tak mnie zawiódł...
 
Lotinda pamietam cię.
Kurka nooooo!!! które to było wasze ivf? Robiłaś wszystkie u jednego dr czy może zmieniałaś klinikę? Czytałam że dobrze jest zmienić, zacząc od nowa gdzie indziej, inny lekarz inne spojrzenie. Twój dr pewnie ci coś zaproponuje- może dodatkowe badania genetyczne, immunologia... Jakie u was są problemy, znaleziono coś? Trzymam kciuki za ciebie i mam nadzieję że szybko wrócisz do boju!
 
Witam się z rana:-)

Tymonka- tak może zaproponować, tylko takie INV to w końcowym etapie też jak los na loterii, albo się uda, albo niestety......średnia powodzenia tej procedury wynosi zaledwie 40%.....

U na przed podwórkiem przykolegował się malutki zajączek i co go wynoszę gdzeiś dalej to wraca sobie pod krzaczek- a nie chcę żeby moja Lara go zaadoptowała jako swoje 3szczenię- bo już nam taki numer kilka lat temu odwinęła..
 
reklama
Witam się i ja.
Kolejny dzień się zaczyna, więc coraz bliżej testowania. Teraz tylko tym żyje;) No poza pracą.
Ciągle się budzę rano po 6. Teraz mam 2 zmianę i mogłabym pospać, a tu znów pobudka z samego rana. Wczoraj to padłam o 9, nawet nie wiem kiedy, oglądałam początek MjakMiłość i odpłynęłam:) Obudziłam się po.
Jak tam u Was plany urlopowe?? Gdzieś wyjeżdżacie??
 
Do góry