reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
dzien dobry:)

no tak testowanie coraz bliżej...strach się bać:-), staram sie nie myslec o tym, ale wiadomo jak to wychodzi:-p Tym bardziej, że czuje te kłucie w jajnikach i zasypiam o 19?!jednak biorę te objawy na luz bo wiadomo jak to wychodzi potem. Plany wakacyjne w tym roku to polskie morze, miała być znowu Chorwacja, ale nie wypaliło:( W ogóle to uwielbiam morze obojętnie jakie.
a tak to sie ciesze z jednego,że coraz bliżej czerwca i IUI;-)
 
reklama
Mogliby wymyślać jakieś nowe testy, które pokazują ciążę 4 dni po owulacji:) hehe, żartuje oczywiście.
Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży.Chcę być w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muszę być w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam :)

Tak jak pisałam dołączę do was, bo właśnie podchodzimy do IUI. Wczoraj byłam u gina. Mam brać Clostylbegyt od 2 do 6 dnia cyklu. W przyszły poniedziałek mam USG, bo nie wiadomo jak zareaguje mój organizm na lek i owu może być wcześniej niż zwykle.
Czy u was podobnie się to odbywało, czy inaczej?
W ogóle to wczoraj była kupa śmiechu w gabinecie, bo im system komputerowy sfiksował i gin myślał, że jesteśmy inną parą. Na początku wszystko się zgadzało do momentu w którym spytał czy podchodzimy w takim razie do in vitro? Musieliśmy mieć niezłe miny :-D

Pozdrawiam :)
 
Tak za pierwszym razem miałam tak samo. Clo od 2 do 6 d.c. potem chyba w 10 d.c. usg. Tylko po Clo miałam słabe endometrium. Potem komórka się zapłodniła, ale endometrium było za słabe i cienkie żeby się zarodek zagnieździł. Tak mi się przynajmniej wydaje. Bo lekarz mi nie podał przyczyny poronienia. Zapytaj lekarza jakie masz endo, w dniu zabiegu powinno mieć minimum 8 mm.
 
Sony - dziękuję za radę, na pewno zapytam :tak:. Na wczorajszym usg wszystko wyglądało w porządku. Wiadomo endometrium w fazie złuszczania a jak później, zobaczymy.
 
Zjola- ja miałam 3 IUI pod rząd i właśnie za każdym razem owulka się przyspieszała o jeden przez te CLO, ja endo miałam tak w sumie w normia, mogło być lepsze, ale nigdyponiżej nie było.....

Sony- no pewnie, że musisz być w ciąży, ja cały czas Ci bardzo mocno kibicuję!!!!!
 
Witam sie i ja :-)
to w takim razie kibicujemy Sony i zjola oby lek podzialal tak jak powinien i urosly piekne dojrzale gotowe do zaplodnienia pecherzyki
 
Witam się również:-)
Sylha ja też łykam te witaminki Pharmaton Mautrelle:-D
Sony moje plany wakacyjne to remonty, remonty więc nigdzie nie wyruszamy.
A najbardziej też lubię tak jak ysia007 morze-kurde gdybym miała bliżej , to może na weekend chociaż, a tak ok.600km nie uśmiecha mi się jechać.
Zjola u mnie też po clo przyspieszyła się owulka.Powodzenia:-)
 
Sony musisz być w ciąży&&&&&&&& kiedy testy?
Zjola ja miałam iui wczoraj. dla mnie to jak staranka naturalne, mamy wrogi śluz, na mnie 1 tabl. clo wogóle nie działa no może przyśpiesza trochę owul o 2 dni ale pęchol jeden. Ale pamiętam że w pierwszym cyklu z clo miałam dokładnie tak samo jak ty- zaraz po lekach miałam usg bo każda z nas inaczej na te leki reaguje. &&&& który masz dc?
 
reklama
A mnie własnie zaczyna boleć brzuch jak na @ i do tego wyskoczył mi syfek:(
Chyba w piątek pójdę na Betę chyba, że wcześniej dostanę @.
 
Do góry