reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Niektóre kobiety nie mają iszans aby zostać mamami i muszą przyjąć obcy zarodek :)Ja bym oddała. ..
Tak, tak domyślam sie że to o to chodzi,ale myślałam że to jest ewentualny jakiś bank gdzie oddaje zarodki tak jak ddaje się krew, a nie w wyniku własnych starań. No nie wiem, temat dla mnie świezy, bo dziś jestem po rozmowie z lekarzem. Czy Niepłodność idiopatyczna to nie wiem? Niby plemniki są, normy się zgadzają, jedynie brak jest tych szybkich które tak naprawdę docierają same.
 
O taaak. Czyli niby wszystko ok. ale ciąży nie ma od ponad 2 lat!!:( Parszywa diagnoza...aż się boję czy in vitro wypali....
U Ciebie podobnie?
Tak....jedna inseminacja-nieudana , wszystko ładnie,pięknie, a ciąży nie ma 2 lata i 7 miesięcy :( jeszcze jedna iui i in vitro. ..
 
Cześć dziewczyny. Dziś na wizycie okazało się że rośnie 5 pęcherzyków. Trzy będą na pewno więc inseminacja albo w niedziele albo w poniedziałek. Do tego w poniedziałek mam sprawdzić progesteron i jeśli będzie pow 20 to obędzie się bez leków. W piątek mam kolejny monitoring
 
Cześć dziewczyny. Dziś na wizycie okazało się że rośnie 5 pęcherzyków. Trzy będą na pewno więc inseminacja albo w niedziele albo w poniedziałek. Do tego w poniedziałek mam sprawdzić progesteron i jeśli będzie pow 20 to obędzie się bez leków. W piątek mam kolejny monitoring
Ojej :)Bardzo dużo pęcherzyków! Jaka Ty masz stymulację?
 
Cześć dziewczyny. Dziś na wizycie okazało się że rośnie 5 pęcherzyków. Trzy będą na pewno więc inseminacja albo w niedziele albo w poniedziałek. Do tego w poniedziałek mam sprawdzić progesteron i jeśli będzie pow 20 to obędzie się bez leków. W piątek mam kolejny monitoring
To super! BedziemY 3MAC KCIUKASY :)
Witam nową koleżanke na naszym pokładzie :)
Nie wiem skad jestes, ale poszukaj szpitali gdzie robia HSG, wez skierowanie od gina i na NFZ zrobisz szybko :)
 
Tak....jedna inseminacja-nieudana , wszystko ładnie,pięknie, a ciąży nie ma 2 lata i 7 miesięcy :( jeszcze jedna iui i in vitro. ..
Za mną 2 iui na cyklu naturalnym. Miałam przystąpić do trzeciej ale okazało się w 14 d.c,że jestem już po owulacji! Testy LH tym razem zawiodły...byłam załamana. Przez następne dwa cykle nie będzie szansy powtórzyć inseminacji bo męża nie będzie akurat w magicznym czasie...pech. Dlatego postanowiliśmy przejść do planu B czyli in vitro.
Bądź dobrej myśli!!! Inseminacja w końcu musi się komuś udać;)
 
reklama
To super! BedziemY 3MAC KCIUKASY :)
Witam nową koleżanke na naszym pokładzie :)
Nie wiem skad jestes, ale poszukaj szpitali gdzie robia HSG, wez skierowanie od gina i na NFZ zrobisz szybko :)
A to jakieś rozwiązanie, w końcu ginek na NFZ od czego jest? Co prawda dostałam od niego skierowanie do kliniki leczenia niepłodności,ale w sumie poszłam zupełnie gdzieś indziej niż przez niego rekomendowaną, jestem ze śląska, zaraz wrzucę w wyszukiwarkę gdzie takie badanie robią
 
Do góry