reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny. Dzisiaj miałam Aid w 18 dniu cyklu. Angelawwa pytałaś kto. Jest to moje trzecie podejście. Przypomnę że drugie było udane ale ciąża pozamaciczna :( mam nadzieję że tym razem wszystko się uda i będzie dobrze. Wierzę w to bardzo. Trzymam kciuki za was wszystkie
Tez 3mam kciuki. B. malo jest nas z aid
 
Dziewczęta no więc jestem małpy nadal nie ma test zakupiony zrobię chyba rano będzie lepszy mocz no chyba ze nie zdążę co się ma nie stać bo mają być 2 kręci i juz
Wytrzymaj do rana! Jeśli zrobisz teraz i wyjdzie jedna krecha to będziesz rozmyślała czy mocz nie był za mało zagęszczony ;)
Trzymam kciuki za dwie kreski!!!!!
 
A to jakieś rozwiązanie, w końcu ginek na NFZ od czego jest? Co prawda dostałam od niego skierowanie do kliniki leczenia niepłodności,ale w sumie poszłam zupełnie gdzieś indziej niż przez niego rekomendowaną, jestem ze śląska, zaraz wrzucę w wyszukiwarkę gdzie takie badanie robią
Ginekolog sam moze dac Ci skierowanie ogolne do szpitala na HSG, nie musi byc do konkretnego szpitala :) Zawsze to kilka setek do przodu :)
 
hej dziewczyny :D iui mialam 18.03(sobota)a w czwartek mialam ból/kłucie w macicy, czułam jakby coś ciągneło mi szyjkę macicy do góry plus przez 2 dni mialam różowy śluz,było go dość dużo. Czułam się dziwnie... testuje w piatek(31,03). zastanawiam czy może to było zagniezdzenie? (oby). Jakie wy miałyście pierwsze objawy po iui ?
 
Cikulinka trzymam kciuki !!!!! :))))) U mnie 9dni po IUI i dzis bardzo mnie boli macica ... Dyskomfort masakra...

No ja nie wiem jeszcze co zrobie czy sikanca czy bete, bo jal bede odczuwala @ to dam sobie spokoj ze wszystkim... Kazdy ma swoje zdanirle co do sikancow ;)
 
reklama
Do góry