reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nie powiedziałam nikomu, Teściowa dowiedziała się przez przypadek i szwagier też. Poza tym cisza w eterze. Czekałam aż mina 3 miesiące. No i minęły a teraz nie wiem jak to zrobić...
 
Sama nie wiem...myślę, może coś wymyślę :-) Już napisałam do jednej pani co ma Ogrodnictwo w Sosnowcu czy miała już taki przypadek a jak tak, to co to było oprócz kwiatów.

Kwiaty mi najszybciej dostarczyć więc musi byc coś połączone z kwiatami- może bombonierka z Chocolissimo ze zdjęciem dzidziusia.

W sobotę jak wracaliśmy z Krakowa, to wjechalismy do Pszczyny do restauracji Kuchnia i Wino, tam gdzie gotowała M.Gessler. Jedzenie smaczne ale ceny też dobre :-) ( 2 zupy+2 drugie dania+2 herbaty +1szarlotka= 146zł)

Mimo wszystko polecam , bo porcje są duże i naprawdę smaczne.

Warto odwiedzić.
 
Błonka miałam przed ivf, a teraz robiłam test PAPPA.

No i uzgodnione. Pani w ogrodnictwie nie miała takiego zamówienia ale jest b. miła i z chęcią sie podejmie.
Wymysliłam 2 opcje: jedna to bukiet z białych frezji i powtykane bociany a druga to biały bukiet z mieszanych kwiatów też z bocianami i liscikiem.

Bukiet w stylu:


Zobacz załącznik 428802

Wyślę go w dniu imienin mojej mamy, to za jakiś tydzień.
 
Lindi aż mi łezka poleciała. Matka to chyba z wrażenia zawału dostanie:)
A ja nic nie kupiłam w Silesii, łaziłam łaziłam i nic. Miałam sobie prezent kupić na gwiazdkę:-D, dojdzie do tego, że mnie drugie święta zastaną. Wybierałam między:
Marco Tozzi kozaki 26606 | OBUWIE DAMSKIE | kozaki | Stylizara.pl -buty Tamaris, Marco Tozzi, Nik,Simen, kozaki, śniegowce, oficerki,
a
TIMBERLAND EK MOUNT HOLLY TALL LACE DUCK BOOT - Buty Kobiety - Sklep Timberland.pl
Tych pierwszych nie było, a te drugie - szkoda mi aż tyle kasy na śniegowce. :wściekła/y:
 
Lindi super pomysł z tymi bukietami i bocianami-u mnie ze względu, że rodzice i teście byli wtajemniczeni w In vitro i dodatkowo ponad 6 lat po ślubie jesteśmy, to od razu prawie powiedziałam po becie.
Ale im zrobisz niespodziankę:tak:
 
reklama
Wyśle wam foto paróweczek na śniadanie w walentynki i nie tylko:)))))
DSC02505.jpgDSC02506.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry