reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja dziś odpoczywam, bo wczoraj pojechaliśmy do Krakowa po sofę.Cały dzień w trasie.UFFF dobrze że już stoi w pokoju :-)
 
reklama
Rosyjscy neurolodzy odkryli nerw łączący oko bezpośrednio z dupą.
Kiedy ukłuli pacjenta igłą w dupę, w jego oku pojawiła się łza.
Kiedy wbili te sama iglę w oko, pacjent się zesrał.
 
Sony ale Ci zazdroszczę , ja w Silesi byłam z 3 miesiące temu. Mam tam swoje ulubione sklepy i Cinnabon -super cynamonowe Babeczki. Odlot...może w lutym się wybiorę do Katowic.
 
Sony- ha ha ja kupiłam śniegowce wczoraj :-).
Ten kawał to nie bez powodu ostatnio czytałm artykuł jak to rosyjscy naukowcy robili experymenty.....lepiej nie będę pisać jakie.
No a ja mam wizytę 1 w piątek ech byle znowu nie będzie, że znowu coś i znowu czekać.
Słuchajcie dziewczyny, bo się ja za bardzo nie orientuję. Dzwonili do mnie czy nie chciałabym na stażu czyli pół roku przerobić u nas w przedszkolu jako pomoc kuchenna. WIem nie moja kwalifikacje i zarobki też ok. 800zł, ale oglądałam oferty pracy to ciężko znaleźć coś dla mnie i jeszcze te zarobki jakbym miała dziennie dojeżdżać do pracy to też by mi na paliwo parę stówek poleciało i na końcu na to samo bym wyszła. A tak praca na miejscu (dobra rowerkiem dojadę) i byłaby od marca a ja jako ,że teraz planuję to invitro to by było tak akurat. Tylko nie orientuję się jak to leci ze świadczeniami: staż,ciąża, macierzyńskie. Wiecie coś może na ten temat?!?!?Pokierowana byłabym z urzędu pracy
 
reklama
Do góry