reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lindii, śliczny ten bukiecik, mama usiądzie z wrażenia :-). Ja mam 20 km do Pszczyny, a jeszcze tam nie byłam, ale to fajne miejsce na jakąś okazję. Polecam w Pszczynie Wodną Wieżę. Jeszcze tam nie byłam ale bardzo chcę pojechać. Polecam pooglądać stronkę http://wodnawieza.pl/
Sony, ekstra buty, szkoda, że nie kupiłaś. Paróweczki ekstra, ekstra boskie, mniam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atyde - ta wodna wieża jest niedaleko restauracji Kuchnia i Wino. Następnym raem też się wybiorę do wodnej wieży. Nocą jest cudnie oświetlona.

Sony buty super. Ja w Silesii często chodzę do apteki Super Pharm bo tam oryginalne perfumy są o połowę tańsze niż w Sephora albo Dulglas.
sniadanie na Walentynki super :-) ale jak te parówki ułożyć w serce????


Kobitki mam nadzieję , że mama się ucieszy bo non stop się pyta kiedy zostanie babcią.W święta też się pytała ale ja siedziałam cicho jak mysz.
 
Lindi- Trzeba je przeciąć wzdłuż zostawiając ok 1 cm i końce połączyć wykałaczką, potem na patelnie i powoli wbić jajko. Ja muszę mieć białko mocno ścięte, więc je obracam. Moja niedoszła teściowa jeszcze posypuje startym serem, ale dla mnie to już za dużo. Przypatrz się na zdjęciu to widać jak ta parówka jest rozcięta.
 
Lindi- no nie mogę, najpierw męża trzymasz w niepewności a teraz jeszcze rodziców- dobrze, że Cię w rodzinie nie mam, bo pewnie bym się dowiedziała po urodzeniu dziecka :-), jak dla mnie to dołącz do bukietu twoje USG maluszka a na bileciku napisz wszystkiego najlepszeo przyszła babciu :-), ale ona chyba z wrażenia padnie!!!!Aż mnie ciary przeleciały :-)
Sony- kasiasto rzeczywiście kosztują, ja kupiłam sobie typowe w góry trekingowe, bo moje się ostatnio już sypały, ale te twoje śliczne są!!!!
Błonka- wow 150zł test!!!!To sama bym wolała poczekać do USG:szok:, choć ciężko ze mnią ostatnio cokolwiek przewidzieć:sorry2::dry:
 
hej ;) ja nadal nie dostałam @ :(, wczoraj sama zadzwoniła do mnie lekarka i pytala co się dzieje, że mnie jeszcze tam nie ma. Powiedziała, że to nie dobrze i dziś na 10 mam wizyte i zobaczymy co dalej...
 
reklama
Do góry