reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Błonka, No o 13.30 na śniadanio-obiad była jajecznica z szynką. A później objadaliśmy dziadków i teściów :-D. Sylha, fajnie, że uszyłaś ładne fieraneczki. Ja też jestem zawsze zadowolona, jak mi wyjdzie szycie, teraz robięserwetkę na szydełku. Czy Ty coś robisz na szydełku lub drutach?
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy dobrze widzę, ale takie srebrzyste to ten stroik ? Fajny pomysł. Ekstra narożnik w wiatrołapie. Podobają mi się też kotki na parapecie i aniołek pod oknem.
Ja jeszcze dziergam serwetkę, bo jestem wyspana (wstaliśmy o 13), A mój M już drzemie od godziny.
 
Hej ja byłam na weekndzie u rodziców i babci. A tak to dostaję już do głowy od samotności. To już 2 tydzień jak chłopka nie ma:( jeszcze 4 tygodnie i przyjedzie, masakraaaaaaa. Nawet sobie naturalnie nie mogę popróbować;:)-(
 
reklama
Sony- a ja myślałam że Cie wcięło na dobre w poszukiwaniach zastępstwa :-).
Błonka- a ty co wylegujesz się jak ten miś???
Ja już nie mam dziadków, ale pojechaliśmy dzisiaj do centrum handlowego niby po farbę do warsztatu M i dopiero co wróciliśmy:szok::szok::szok: z portfelem chudszym o 400zł
 
Do góry