reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzisiaj czuję się lepiej wydaje mi się, że koleżanka obok siedząca w pracy zaraziła mnie jakimś wirusem, w weekend wszyscy u nich wymiotowali: dzieci, mąż, rodzice, wszyscy. Jak wróciłam do domu to nie miałam siły wstać z łóżka to nienormalne.

Błonka: Nie chcę straszyć i to chyba nie było żyganie ciążowe.

Magdusia: Ja też mam wilczy apetyt i delikatne nudności, wczorajszy kryzys chyba był z innego powodu, ponieważ bolał mnie żołądek i w ogóle czułam się źle nie mogłam podnieś się z łóżka.

Byłam dzisiaj u lekarza mam zwolnienie do 17 lutego, ale z USG kazał mi poczekać jeszcze 2 tygodnie. Więc jeszcze nic nie wiem, zbadał mnie tylko tak ogólnie i wszystko w normie i przepisał mi jeszcze badania.

anka: ja tydzien po IUI miałam 3 dniową grypę, akurat miałam wolne, żeby na święta posprzątać. 3 dni spędziłam w łóżku i nie mogłam się ruszyć, nie brałam żadnych proszków, stwierdziłam trudno trzeba to zwalczyć samemu, udało się. Ale cały czas leżałam i odpoczywałam.
Moja koleżanka niecały rok temu urodziła córeczkę, na początku ciąży jak jeszcze nie wiedziała, że jest, miała anginę i brała antybiotyk i wszystko w porządku, więc to chyba nie ma zanczenia. Starała się naturalnie, bez żądnego ciśnienia, po prostu spontan i nie spodziewała się, że tak szybko im się uda, lekarzowi pierwszego kontaktu jak poszła po zwonienie nie powedziała że może być w ciąży, nawet się tego nie spodziewała. Mówiła mi że to był sam początek ciąży więc antybiotyk raczej nie mógł zaszkodzić. Z małą wszystko w porządku teraz ma około 10 miesięcy.
 
reklama
hej dziewczyny, @ nadal nie przylazła, zaczynam się niepokoić....


Dzisiaj będę chciała gdzieś kupić te zioła, boję się, że to wpływ jeszcze dipherliny (bo to nawet przez pół roku można nie miesiączkować) ale przecież już raz po dipherlinie miałam miesiączke
 
Ostatnia edycja:
Lotinda , malwę kupisz w każdej aptece albo sklepie zielarskim. Ja też to kiedyś piłam. W smaku jak zwykła herbata owocowa. Ale ma b. ciemny kolor.
 
Witajcie , nie odzywałam się długo ,ale przyznam się, że cichaczem bywam tu dość często. Przygotowuję się do 2 IUI(24.01.2012).W najbliższą niedzielę jadę na sprawdzenie ilości i wielkości moich pęcherzyków. Cykl mam stymulowany od 3 dnia przez 5 dni brałam clostilbegyt. Cała jestem jednak pełna obaw czy cos z tego w tym miesiącu wyjdzie bo zachorowałam.Przyplątało mi się zapalenie zatok – ale tak bardzo nietypowe, ze nie słyszę na uszy, do wczoraj każda cześć twarzy i głowy mnie bolały. Ale przy tym nie mam temperatury , ani kataru , ani bólu gardła , ani kaszlu. Byłam wczoraj u internistki. Po przedstawieniu sytuacji w jakiej jestem dała mi jednorazową dawkę antybiotyku ZETAMAX ,którą bierze się tylko jeden raz( wzięłam wczoraj wieczorem) sinupret i cezera.Dziś czuje się znacznie lepiej, ból twarzy przynajmniej minął. Pomóżcie czy któraś z Was będąc chora , przeziębiona startowała od IUI? Jestem załamana.

tutaj był przykład na forum chora startowała na IUI i sie udało :)
życzę powodzenia
 
Błonka- ja uwielbiam te misie!!!!A ten jeden to mnie wręcz rozbroił :-)
Anka- ja miałam po 2 IUI grypsko. Jedynie tyle co ogę Ci powiedzieć, ale sprawdzisz w niedziele na monitoringu jak pęhcerzyki i zadecydujesz, bo skoro już czujesz się lepiej to powinno być dobrze. Trzymam kciuki&&&&
 
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi, dam znać jutro po wizycie co powie lekarka i co zdecydujemy :)pozdrawiam Was i miłego weekendu Wam życzę w gronie babć i dziadków :)
 
witam sie sobotnio... ja znow wstalam dopiero.. eh :zawstydzona/y:
lece pod prysznic, zjesc cos, przesadzic kwiatki w ozdobne doniczki i lece na maraton po babciach :D
buziaki!!!
 
reklama
Do góry